Польща вибудовує свою оборонну політику так, ніби війна у ній почнеться уже завтра

22:13 30 січня 2023 р.

Фото до новини

Останні 30 років в усьому світі тільки Росія всі ці роки активно готувалася до повномасштабної війни. Навіть Китай не готовий

«Поляки вже намагаються переводити свою армію на штат мирного часу. Польща нині в оборонній політиці веде себе так, ніби вона починає мобілізацію, просто вона має на мобілізацію трохи більше, ніж декілька місяців […] Судячи з усього, Варшава готувалася, що це на неї Росія нападатиме з території Білорусі 24 лютого 2022 року», — розповідає в розмові з УСПР воєнний оглядач порталу на військову тематику Defence Express Іван Киричевський, пише Dailylviv.com.

«Останні 30 років в усьому світі тільки Росія всі ці роки активно готувалася до повномасштабної війни. Навіть Китай не готовий […] Захід нам дає рівно стільки зброї, скільки це можливо, скільки можуть "вигребти", а не стільки, скільки потрібно для оборони. Що стосується ефективності застосування переданої із Заходу техніки, то все залежатиме від того, яку тактику опрацюють українські військові у консультаціях із західними союзниками. Кремль проводить мобілізацію, але й у нас відбувається мобілізація технічних та людських ресурсів. Відбувається певна гонка потенціалів, і ще незрозуміло, хто цю гонку виграє», — говорить воєнний оглядач порталу на військову тематику Defence Express Іван Киричевський.

«Можливо, наприкінці 2023 року в американців з’являться ракети ATACMS, які вони зможуть передати Україні без збитків для власної обороноздатності. На так званому авіаційному "Рамштайні" буде рішення і по літаках F-16, і по продовженні постачання літаків МіГ-29 з усіх можливих джерел, причому модернізованих, що наші військові зможуть застосовувати на рівних і воювати з російськими льотчиками навіть літаків Су-35С», — вважає Іван Киричевський.

Найпотужніше в ЄС: у Війську Польському мають служити 300 тисяч солдатів

У польській армії вже є майже 164 тисячі солдатів

Польща збільшує армію вдвічі: Анджей Дуда підписав закон Про захист вітчизни

Польща – нова військова наддержава Європи, - ЗМІ

Прем’єр Польщі повідомив, скільки поляків готові зі зброєю в руках захищати Батьківщину

Непрофесійні військові у Польщі одержують 970 євро щомісяця

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини