Польща передасть танки Leopard без згоди Німеччини - Моравецький

14:48 23 січня 2023 р.

Фото до новини

Німеччина має понад 350 активних Leopard і близько 200 на складах

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що Варшава планує передати українським Збройним силам танки Leopard навіть без згоди влади Німеччини. Водночас він висловив надію на таку згоду Берліна і на приєднання Німеччини до широкої коаліції на підтримку України.

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Очільник уряду зазначив, що Німеччина має кілька сотень танків, частину з яких можна передати українській армії, адже та потребує важкої техніки для боротьби з росіянами.

«Польський уряд постійно тисне на німецьку владу в цьому питанні. Німці мають понад 350 активних Leopard і близько 200 на складах. Танки дійсно можуть допомогти Україні, яка сьогодні запекло бореться, тому що ця боротьба також означає боротьбу за безпеку та мир у Європі», – сказав прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький.

Останніми днями декілька європейських країн, зокрема Польща, заявили про готовність відправити в Україну Leopard. Наразі влада Німеччини офіційно не погодилася на таку форму підтримки українських Збройних сил. 

Нагадуємо, Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що німецька сторона не буде проти, якщо Польща відправить свої танки Leopard в Україну.

Франція планує передати Україні важкі танки Leclerc - Макрон

Польща створить антиросійську коаліцію без Німеччини, - Моравецький

Бундесвер готується передати Україні 19 танків Leopard 2A5, - Spiegel

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів