На Львівщині підняли кримськотатарський прапор: на честь дня спротиву окупації Криму

14:50 22 лютого 2022 р.

Фото до новини

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя біля будівлі Львівської обласної ради урочисто підняли Кримськотатарський прапор та Державний Прапор України.

«Нехай для всього світу стяги наших народів будуть символом боротьби з окупацією України і гібридною війною. Спільно з представниками кримськотатарського народу закликаємо українців готуватися до активного спротиву. Сьогодні, як ніколи, маємо згуртуватися і докласти максимальні зусилля у боротьбі проти спільного агресора», - зауважила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.com.

Як повідомив голова кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові» Халіл Халілов, упродовж 22-24 лютого  у Львові триватимуть Дні Криму з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

«Проводячи такі заходи, як Дні Криму у Львові, ми розуміємо символічність часу… Упевнений, що в майбутньому ми організуємо братерські дні Львова в Криму», - сказав Халіл Халілов.

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя відзначають щороку 26 лютого. Він установлений у 2020 році з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

У Львові – вже сім тисяч переселенців з Донбасу й три тисячі з Криму

У Львові переселенці з Криму й Донбасу вимагали: «Путін, руки геть від України!» (відео, оновлено)

Переможці конкурсу «Репортери надії в України» отримали нагороди у Львові

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів