Оприлюднені ще шість підстав для в'їзду в Крим і виїзду з АРК

14:59 9 серпня 2020 р.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим подбало більше про громадян України, які живуть на окупованій території, аніж Кабмін, який хотів закрити пересування тут людських потоків до 30 серпня.

Розуміючи всі ризики у зв’язку з рішенням Уряду щодо обмеження перетину адмінмежі з Кримом, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим наголошує, що докладатиме зусиль для того, щоб збалансувати таке рішення, з урахуванням прав та інтересів громадян України, які живуть на окупованій території, зберегти можливість комунікації та зв‘язків. Про це, пише DailyLviv, повідомлено в ФБ

За результатами обговорень Представництва, Офісу Президента та Уряду, інформуємо про перелік можливих гуманітарних підстав для перетину КПВВ на час тимчасового обмеження їх роботи:

- подача абітурієнтом (із одним з батьків/опікунів) документів для вступу до навчального закладу;

- у випадках відсутності реєстрації місця проживання, проте наявності інших підтверджень проживання в Криму/на підконтрольній Уряду території;

- необхідності дотримання принципу єдності сім’ї;

- у випадках тяжкої хвороби особи та необхідності поповнення запасів ліків та/чи отримання медичної допомоги;

- у випадках смерті або тяжкої хвороби близьких родичів;

- в інших випадках, коли є підстава вважати, що ситуація вимагає невідкладного перетину особою адміністративної межі в будь-якому напрямку (зокрема й у випадках політично мотивованого переслідування з боку окупаційної влади).

Обов’язковою умовою після перетину КПВВ з тимчасово окупованої території є встановлення додатку Дій вдома. Достроково припинити самоізоляцію можна після отримання негативного ПЛР тесту на COVID-19.

Інструкція тут: https://www.facebook.com/613941962327559/posts/1407439759644438/ 

Рішення про перетин КПВВ за гуманітарними підставами приймається Державною прикордонною службою за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Представництво сприятиме громадянам в отриманні такого рішення.

Раніше була інформація про те, Кому дозволено їхати в Крим до 30 серпня.

Станом на ранок 9 серпня на адміністративному кордоні з анексованим Кримом черг на КПВВ із боку материкової частини України немає, повідомив у коментарі проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії речник Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби України Іван Шевцов.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу