На Львівщині немає фільтраційних таборів для ВПО: Козловський і К° помилилися

13:28 2 серпня 2022 р.

Фото до новини

Про уроки однієї інформаційно-психологічної операції росіян в Україні, проведеної з використанням швидкоемоційного патріотизму.

Аналітичний центр POLITI.KO описав рівні скандальної історії, що трапилася у Львові минулими вихідними, інформує 

"Цими вихідними ми ще раз переконались в тому, як легко піддаємось на російські ІПСО. 8 років війни і 5 місяців повномасштабного вторгнення так і не навчили нас спокійно протистояти інформаційним вкидам. Російські спецслужби і цього разу нічого нового не придумали, а запустили чергову хвилю мовного протистояння. Давайте розберемо все покроково.

Крок перший. Шукаємо неадекватного російськомовного блогера (100 тисяч підписників в інстаграмі достатньо) родом із східної України (ідеально, якщо це мешканець Харкова - “першої столиці України”). Діма Гарадєцкій просто ідеальна кандидатура. Більше того - він гіперактивний представник нетрадиційної орієнтації. Дімі підкидають трохи російських рублів і просять записати емоційне відео про шалені утиски російськомовних українців у Львові. У своєму відео він мусить обов’язково згадати про потенційну громадянську війну на фоні мовного протистояння. Що він успішно і робить, не маючи уявлення, що таке громадянська війна (https://www.instagram.com/tv/CgmiTlRI0lJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=).

Чому було важливо, щоб блогер був з Харкова? Бо Харків - це першочергова ціль нинішньої стадії війни і саме там готується основний удар російської армії. І якщо цей удар стане успішним, то Харків має стати столицею запланованого російськими “умами” псевдоутворення під назвою Українська народна республіка.

Крок другий. Шукаємо у Львові не зашквареного у боротьбі за статус української мови інфлюенсера і показуємо йому це відео. І неважливо чи цей інфлюенсер гарно розмовляє українською. Навпаки, чим гірше він нею говорить, тим краще. Головне, щоб інфлюенсер негативно ставився до гомосексуалістів і публічно називав їх “підарами” (https://youtu.be/n_sp_8XjQm4). Григорій Козловський просто ідеальна кандидатура. Але його реакції мало. Мало навіть тієї винагороди, яку він оголосив “за адрес, де живе це уйобіще”. Потрібне втручання правоохоронців.

Крок третій. У той час, як Козловський записує свої сторіс про оголошення у “розшук” Діми Гарадєцкава, відео останнього активно обговорюють у Києві двоє популярних ведучих - Петров (друг російського політтехнолога Дмітрія Кулікова) і Іванов. Петров у ході розмови звертається до усіх патріотів і націоналістів у Львові не рухати Гарадєцкава, а СБУ втрутитись в цю ситуацію і затримати його, щоб уникнути катастрофи (https://youtu.be/TGEtNfhDOEk). СБУ на диво дуже оперативно реагує на таке звернення і затримує Діму.

Крок четвертий. Інформацію про затримання Діми зливають Козловському. Йому також кажуть, що Діма гомосексуаліст, хворий на ВІЛ-інфекцію, і він уже знаходиться у “фільтраційному таборі” СБУ, де з ним працюють спеціалісти. Інформація про “фільтраційний табір” наголошується кілька разів, щоб Григорій Козловський не забув це сказати у своєму новому відео. Козловський, як справжній "корисний ідіот", виконує поставлену задачу і записує чергове відео, у якому дякує СБУ за оперативність і наголошує на тому, що Діма Гарадєцкій знаходиться у “фільтраційному таборі” (https://t.me/piemonte_lviv/5483).

Крок п’ятий. Козловський ідеальний кандидат не лише через ті причини, які описані у другому кроці цього кейсу, але й тому, що він має свої медіа. Його медіахолдинг активно включається у цю кампанію і робить необхідний акцент - “фільтраційні табори” у Львові для російськомовного населення зі східної України існують (https://youtu.be/PDHA7OFutrs).

Крок шостий. Для того, щоб перестрахуватись, у разі провалу Козловського і його медіахолдингу, Петров зливає необхідний акцент ще одному “корисному ідіоту” - Костянтину Андріюку, авторові проекту “Зупини лося”, який теж робить окремий випуск під це і в назві цього відео вживає такий необхідний акцент - “фільтраційний табір” (https://youtu.be/JQiNSg0rHFI).

Крок сьомий. Інформація про Діму, який потрапив у фільтраційний табір за російську мову потрапляє у російські пропагандистські “медіа”, такі як “Раша тудей”, а вже там її читають всі, кому це і адресувалось (https://t.me/rt_russian/121945).

Крок восьмий. Діму дуже швидко відпускають і він записує нове відео, де просить вибачення за попередні відео і каже, що його неправильно зрозуміли (https://www.instagram.com/tv/CgpgLdQI5tb/?igshid=YmMyMTA2M2Y=). Уявляєте, що з ним робили в цьому “фільтраційному таборі”? А тепер уявіть, що собі уявили ті, на кого і був скерований увесь цей кейс?

Щоб завершити повноту цієї картини, накладіть цей кейс на час, коли Україна обґрунтовує перед цілим світом свою непричетність до Оленівської трагедії. Розумієте наскільки простіше росіянам доводити тезу, що це ми вбили своїх військових, якщо у нас через сторі в інстаграмі блогери потрапляють в фільтраційні табори? Розумієте наскільки простіше росіянам доводити свою тезу про необхідність “денацифікації” усієї України? Додайте до цього всього - початок кампанії із примусової евакуації населення Донецької області, яку розпочав наш Уряд і про яку говорив у своєму зверненні президент Зеленський. Уявляєте наскільки складно буде переконувати нашій владі мешканців Донецької області евакуюватись на захід України? Невже хтось тепер захоче переїхати до Львова, Івано-Франківська чи Тернополя, якщо там так просто потрапити до фільтраційного табору?

Скільки нам ще потрібно пройти таких кейсів, щоб ми навчились адекватно на них реагувати? Це питання, до речі, не лише до всіх нас, але в першу чергу і до СБУ, яка чомусь активно взяла участь у цій ІПСО…"

Сьогодні Григорій Козловський написав у ФБ: "Друзі, тішить, що ми єдині у наших поглядах із багатьма відомими блогерами. Дякую Костянтину Андріюку за розуміння ситуації і класний випуск. Ми будемо і надалі оперативно і жорстко реагувати на таких провакаторів. «Рускій мір» не пройде! Слава Україні! Слава нації! Слава українським героям!"

рф залякує поляків пропагандою про українських біженців

Спецслужби рф надсилають погрози на телефони бійців ЗСУ - Генштаб

Російська пропаганда сіє паніку серед львів`ян

Російська пропаганда приписує українським вйськовим звірства своїх (відео)

Яких російських військовополонених утримують у спецтаборі на заході України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів