«Міністром оборони Донецької народної республіки» став, звісно ж, російський диверсант. А хто б іще?

00:38 16 травня 2014 р.


Фото: realitatea.net

Про це повідомив у четвер самопроголошений «співголова уряду ДНР» Мирослав Руденко.

Російська агенція «РИА «Новини» зокрема поінформувала 15 травня про таке: «Самопроголошені ДНР і ЛНР вже приступили до створення власних органів влади. Головою ради безпеки і міністром оборони самопроголошеної «Донецької народної республіки» (ДНР) призначений Ігор Стрєлков (російський диверсант Ігор Гіркін. – «ЩЛ»). Про це «РИА «Новини» повідомив співголова уряду ДНР Мирослав Руденко».

Натомість «Щоденний Львів» повідомляв про Гіркіна-«Стрєлкова» таке:

12 травня цей російський диверсант перебрав на себе керівництво злочиним угрупованням «Донецька народна республіка» («ДНР»), а також проголосив себе її «Верховним Головнокомандувачем» та оголосив від її імені війну Україні й звернувся до РФ за військовою допомогою, й щойно після цього «ДНР» проголосила себе «суверенною державою» й одразу ж попросилася до складу Росії;

також 12 травня Гіркін-«Стрєлков» оголосив про початок «контртерористичної операції» на Донбасі, але неабияк налякав цим інших терористів на Донбасі;

також 12 травня заступник Гіркіна-«Стрєлкова», Сергій Здрилюк (оперативний псевдонім «Абвер»), заявив: «Стрєлков узяв на себе командування у боротьбі з фашизмом на всій території України і не лише України, а й світу»;

також 12 травня керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розповів про Гіркіна-«Стрєлкова»: «Одразу після «референдуму» один із російських засланих козачків тут же проголосив себе Верховним Головнокомандуючим і оголосив Україну війну. Правда, тут же його товариші по чарці, пардон, соратники відхрестилися від оголошення війни. Мені ось що цікаво. Вся ця шушваль вважає українську владу й українських патріотів «ставлениками Вашингтона і Заходу». Ну і оголошували б одразу війну НАТО. Було б смішніше. Погане в цьому те, що «головнокомандувач ДНР», якому, за визначенням, ліпше командувати сусідами по палаті, не сидить у психіатричній лікарні під наглядом санітарів, а вільно вештається по українській землі». 

13 травня народний депутат Геннадій Москаль заявив:

«Служба безпеки України з незрозумілих причин героїзує диверсанта Ігоря Гіркіна (так званого «Стрілка»), представляючи його полковником Головного розвідувального управління Генштабу Росії, хоча для цього немає ніяких підстав. Нагадаю, що пунктом 6 Законом України «Про ратифікацію Угоди між Україною та РФ про співробітництво в галузі воєнної розвідки» від 7 лютого 2002 року визначено: «Уповноважені відомства зобов’язуються не проводити розвідувальну діяльність, спрямовану проти іншої Сторони. При цьому, розвідувальні відомства, що стали ненавмисно відомі одній Стороні про іншу Сторону, не повинні використовуватися однією Стороною проти іншої Сторони або передаватися третій стороні» (аналогічна Угода про непроведення розвідувальної діяльності укладена й між службами зовнішньої розвідки України та Росії)».

Якщо Росія порушує умови Угоди, яка, до речі, ратифікована і Держдумою РФ, то Міністерство закордонних справ України мало би висловити ноту протесту й викликати посла Російської Федерації в Україні в МЗС України для пояснень щодо розвідувальної та диверсійної роботи ГРУ Генштабу Міноборони Росії. Цього не зроблено. Так само мовчить і ГРУ Міноборони України».

Причина в тому, що, за моєю інформацією, «Стрілок» – не діючий полковник Генштабу, а колишній прапорщик спецназу ГРУ Міноборони Росії. Полковники ГРУ Генштабу Росії не беруть участі в реконструкціях історичних подій і тим більше не викладають свої фото для ідентифікації в соціальних мережах.

Вони не перетинають кордон України з паспортом на власне ім’я (по якому, до речі, Гіркіна й ідентифікували). Та й ніколи служба зовнішньої розвідки не проводила розвідувальної діяльності в країнах СНД, оскільки була відокремлена від 1-го управління КДБ СРСР і не мала бази для проведення розвідувальної діяльності в країнах колишнього Союзу.

Проведенням розвідувальної діяльності як в Україні так і в інших країнах СНД займається 5-те управління ФСБ Росії, яке має офіційну назву «Служба оперативної інформації та міжнародних зв’язків». Очолює її генерал-полковник Сергій Орестович Беседа – той самий, що в період масового розстрілу на Майдані приїздив до Києва й зустрічався з Януковичем.Тому нашим спецслужбам слід давати громадськості правдиву інформацію про діяльність російських спецслужб на території України, а не присвоювати чини якомусь прапорщику й пройдисвіту Гіркіну».

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу