Львівщину відвідав архієпископ з Ватикану і сказав, що Папа Римський і ввесь католицький світ моляться за Україну

17:18 18 травня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні на Львівщину прибув Секретар з міждержавних відносин Святого Престолу, Архієпископ Пол Річард Галлаґер

У межах свого візиту Архієпископ Пол Річард Галлаґер разом з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким відвідали Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам, розташований у римсько-католицькому храмі св. Йоана Павла ІІ у селі Сокільники. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Від початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України парафія святого Івана Павла ІІ Папи Римського прийняла вже понад 1 500 осіб. На сьогодні в парафії проживає 120 вимушено переселених осіб.

Мешканці центру зустріли Архієпископа з табличками з назвами міст, які вони покинули, щоб показати, як багато населених пунктів постраждали від російської агресії. Архієпископ поспілкувався з ними, висловив слова підтримки і співчуття, вислухав особисті історії. Також представник Святого Престолу подякував волонтерам Центру за облаштування безпечного прихистку для внутрішньо переміщених осіб і звернувся до них з посланням від Папи Римського.

«Хочу висловити нашу солідарність з народом України. Я впевнений, що всі ви маєте віру в Ісуса Христа. Святійший Отець передає вам своє благословення. Він дуже свідомий того, що відбувається у вашій країні. Він знає, що ви – сильний і єдиний народ. І ми завжди молимося за тих, хто загинув у цій війні, і за тих людей, які змушені були залишити свої домівки. Я бажаю вам, щоб ви були сильними і відважними, щоб ваші діти росли сильними і були щасливі. Папа Римський і ввесь католицький світ моляться за вас», – сказав Пол Галлаґер.

Висловив вдячність римсько-католицькій спільноті за допомогу переселенцям і начальник Львівської ОВА.

«Величезне дякую католицькій церкві за те, що вона допомогла забезпечити людей житлом і безпекою, щоб вони знову відчули себе як вдома і щоб ніколи не втрачали віру в Бога, в людську доброту і в нашу перемогу. Вірю, що все в нас буде добре! Дякую за те, що ви разом з нами!», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Римсько-Католицький храм св. Йоана Павла ІІ і комплекс сімейного центру біля храму у Сокільниках 18 липня 2020 року освятив Папський розподілювач милостині Кардинал Конрад Краєвський у співслужінні з Митрополитом і Архієпископом Львівським РКЦ Мечиславом Мокшицьким і єпископом-помічником Львівської Архідієцезії Едвардом Кавою. Настоятелем парафії є отець Григорій Драус. 

Примас Польщі відвідає Львів, Київ, Ірпінь і Бучу

Папа Римський планує поїздку до Києва

Папа Франциск закликав припинити нелюдяне кровопролиття в Україні

З Ватикану до Львова: Папа Римський подарував автомобіль швидкої допомоги дитячій лікарні

Третя світова війна розпочалася, – Папа Римський Франциск

Папа Римський побоюється, що може розпочатися ядерна війна

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів