Третя світова війна розпочалася, – Папа Римський Франциск

22:29 13 вересня 2014 р.

На думку Франциска, Третя світова йде в локальних війнах і конфліктах.

Папа Римський Франциск заявив, що світ перебуває в стані третьої світової війни. На думку Франциска, Третя світова йде в локальних війнах і конфліктах. Про це повідомляє британська The Telegraph. Про це понтифік сказав у суботу, звертаючись з проповіддю до десятків тисяч прочан з усієї Європи під час відвідання найбільшого в Італії військового меморіального комплексу Редіпуглія, де похований прах понад 100 тисяч італійських солдатів, які загинули в Першу світову. Але спочатку він відправив молебень на іншому кладовищі по сусідству, де поховані рештки 15 тисяч солдатів з п`яти країн, що входили до Австро-Угорської імперії.

"Війна знищує найпрекрасніше творіння Бога - вона знищує людину", - цитує проповідь предстоятеля католицької церкви австрійська Kronen Zeitung. За словами Папи Римського, при цьому війну часто виправдовують ідеологією, але насправді вона завжди результат чиєїсь жадібності і прагнення до влади. ”Навіть сьогодні, після двох світових воєн, можна говорити про третю війну, яка йде в локальних конфліктах, у масових вбивствах, знищенні людей та інших злочинах агресорів і терористів”, - цитують західні ЗМІ Папу Римського Франциска.

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу