Третя світова війна розпочалася, – Папа Римський Франциск

22:29 13 вересня 2014 р.

На думку Франциска, Третя світова йде в локальних війнах і конфліктах.

Папа Римський Франциск заявив, що світ перебуває в стані третьої світової війни. На думку Франциска, Третя світова йде в локальних війнах і конфліктах. Про це повідомляє британська The Telegraph. Про це понтифік сказав у суботу, звертаючись з проповіддю до десятків тисяч прочан з усієї Європи під час відвідання найбільшого в Італії військового меморіального комплексу Редіпуглія, де похований прах понад 100 тисяч італійських солдатів, які загинули в Першу світову. Але спочатку він відправив молебень на іншому кладовищі по сусідству, де поховані рештки 15 тисяч солдатів з п`яти країн, що входили до Австро-Угорської імперії.

"Війна знищує найпрекрасніше творіння Бога - вона знищує людину", - цитує проповідь предстоятеля католицької церкви австрійська Kronen Zeitung. За словами Папи Римського, при цьому війну часто виправдовують ідеологією, але насправді вона завжди результат чиєїсь жадібності і прагнення до влади. ”Навіть сьогодні, після двох світових воєн, можна говорити про третю війну, яка йде в локальних конфліктах, у масових вбивствах, знищенні людей та інших злочинах агресорів і терористів”, - цитують західні ЗМІ Папу Римського Франциска.

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу