Кораблі постійної морської групи швидкого реагування НАТО увійшли в Балтику

10:28 15 квітня 2022 р.

Фото до новини

Кораблі Постійної морської групи 1 увійшли до Балтійського моря і братимуть участь у навчаннях із сусідніми країнами-союзниками та країнами-партнерами. Ця група складається з п'яти кораблів і очолює командор королівського військово-морського флоту Нідерландів.

Про це інформує ERR, пише Dailylviv.com

У четвер, о 10:00, до Балтійського моря увійшла частина кораблів постійної морської групи швидкого реагування НАТО SNMG1. Кораблі, що залишилися, прийдуть вже в п'ятницю в старий круїзний термінал Талліннського порту. Першочергове завдання - продемонструвати присутність союзників у регіоні Балтійського моря та провести спільні навчання з естонським військово-морським флотом.

Кораблі, що прибули, проведуть рутинні операції та тренування в Балтійському морі разом із сусідніми країнами-партнерами та країнами-союзниками.

Північноатлантичний військовий альянс регулярно розгортає морські сили в Балтійському морі, щоб підтримувати надійний та дієвий оборонний потенціал відповідно до договірних зобов'язань. За словами командора Військово-морських сил Естонії Юрія Саська, вже наступного тижня планується початок навчань спільно з естонськими морпіхами.

"Спільні навчання з естонської сторони також будуть проводитися для встановлення та виявлення мін. Все це відбувається завдяки фінансуванню держави. Ми практикуємо військовий захист як у повітрі, так і на морі. Це досить звичайна практика для країн НАТО", - пояснив Саська.

Три фрегати, що вже стоять у порту, прийшли з міжнародних північних вод Норвегії. Там вони були на навчаннях, які називалися "Холодна відповідь". За словами командора королівського військово-морського флоту Нідерландів Ада ван де Санде, вони прийшли з місць із жорсткішим кліматом у сприятливі умови для проведення навчань.

"Ми завжди намагаємося тренувати нашу сумісність для того, щоб ми завжди змогли оперативно виконувати злагоджену роботу як альянс. Нам треба завжди підтверджувати, що ми в максимальній боєздатності і цілком можемо покластися один на одного, включаючи естонський військовий флот", - додав ван де Санде. .

Натовські кораблі простоять у старому круїзному терміналі ще мінімум тиждень, а наступного тижня на зміну їм прийде вже інша група військово-морських сил альянсу.

Росія може атакувати найбільш слабку ланку НАТО

НАТО розпочинає масштабні військові навчання

Якщо Швеція та Фінляндія приєднаються до НАТО, росія збільшить війська, - медведєв

Миротворча місія НАТО має зупинити Путіна

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів