Канада переводить своє посольство з Києва до Львова

22:34 12 лютого 2022 р.

Фото до новини

Канада тимчасово переносить своє посольство з Києва до Львова через загрозу російської агресії.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це в Оттаві заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі,  пише Dailylviv.com.

“Зважаючи на продовження погіршення безпекової ситуації, спричинене збільшенням російських військ на кордонах України, ми перемістимо нашу роботу до тимчасового офісу у Львові й тимчасово припинимо діяльність свого посольства в Києві”, - сказала Жолі.

Вона наголосила, що “дипломатична присутність та активне залучення Канади в Україні продовжується”. “Послуги для громадян Канади продовжать надаватися із тимчасового офісу, але лише за записом. Однак, наша спроможність надавати консульську допомогу може ставати все більш обмеженою”, - зазначила міністр.

Жолі додала, що “нашим пріоритетом у цій ситуації залишається безпека усіх канадців, які перебувають в країні”. ”Канадцям слід й надалі уникати подорожей до України. Ми закликаємо тих, хто нині перебуває в Україні, негайно покинути її”, - зауважила дипломат.

Міністр запевнила, що “ми відновимо роботу нашого посольства в Києві щойно безпекова ситуація в Україні дозволить забезпечити адекватне надання послуг та безпеку наших співробітників”.

Лондон відкликає з України військових інструкторів: у вихідні

На українсько-польському кордоні облаштовують пункти для евакуації американців

Німеччина передислоковує генконсульство з Дніпра до Львова

У Львові сторюють Центр екстреної допомоги нідерландцям у разі вторгнення Росії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів