Мінсоцполітики не називає кількості постраждалих на Майдані, – Степан Кубів

08:51 22 лютого 2016 р.

Фрагмент листа-відповіді з Мінсоцполітики на депутатський запит Степана Кубіва.

Фрагмент листа-відповіді з Мінсоцполітики на депутатський запит Степана Кубіва.

Напередодні річниці Революції Гідності народний депутат Степан Кубів скерував низку депутатських запитів у Київську міську державну адміністрацію, міністерства охорони здоров’я і соціальної політики, Державне управління справами, щоб довідатися - як вшановують учасників Майдану і виплачують допомогу постраждалим.

"Міністерство охорони здоров’я відповіло мені, що до списку потерпілих внесло 127 осіб, які зазнали тяжких тілесних ушкоджень, а ще 28 чекають підтверджень про такий статус з Генеральної прокуратури. МОЗ також визнав 50 осіб із ушкодженнями середньої тяжкості і ще 160, котрі очікують на відповідні підтвердження від Генпрокуратури і Міністерства внутрішніх справ. Крім того, МОЗ утворив міжвідомчу комісію, яка визнає факти каліцтва під час Революції Гідності: із 74 заявників, що мають інвалідність, 67 визнані потерпілими. Оце й уся армія постраждалих протестувальників за статистикою МОЗ. У Генеральній прокуратурі є реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності. Так само у державі треба створити реєстр постраждалих", - сказав Степан Кубів.

Мінсоцполітики у своїй відповіді народному депутату і колишньому коменданту Майдану не назвало конкретно кількості постраждалих, яким надають матеріальну допомогу. У листі, підписаному міністром П.Розенком, є лише перелік урядових постанов, за якими повинні відбуватися грошові виплати різним категоріям потерпілих.

Докладніше - читайте в інтерв'ю, яке Степан Кубів дав "Щоденному Львову".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів