Новини Львова (cтор. 7227)

Фото для новини

15:19 3 лютого 2015 р.

У Львові 14 сімей загиблих учасників АТО потребують житла

Станом на сьогодні на квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебуває 202 учасники АТО та 14 сімей загиблих учасників АТО – мешканців м. Львова. На чергове засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі ( на фото) виноситься 85 звернень учасників АТО та 3 звернення сімей загиблих учасників АТО про зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді.

Економіка

Фото для новини

14:52 3 лютого 2015 р.

Церкви на Львівщині проти розділення України

Звернення до вірян з приводу складної ситуації в нашій країні підписали владика Ігор Возьняк Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, владика Димитрій Рудюк Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, владика Макарій Малетич Митрополит Львівський УАПЦ, владика Мечислав Мокшицький Архиєпископ-Митрополит Львівський РКЦ, владика Філарет Кучеров Єпископ Львівський і Галицький УПЦ.

Ситуації

Фото для новини

13:30 3 лютого 2015 р.

Російсько-терористичні війська безуспішно намагаються оточити підрозділи ЗСУ, – РНБОУ (відео)

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «Незважаючи на постійні обстріли та атаки з боку НЗФ, Дебальцеве перебуває під контролем українських військ».

Політика

Фото для новини

13:22 3 лютого 2015 р.

За добу полягли п’ятеро наших бійців і поранено 27, – РНБОУ

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «За минулу добу загинули п’ятеро українських військовослужбовців, 27 отримали поранення».

Політика

Фото для новини

12:14 3 лютого 2015 р.

У Львові компанії-перевізники звільнили торік 272 водіїв, які працювали на міських маршрутах

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, минулого року компанії-перевізники звільнили за порушення 272 водіїв, які працювали на міських маршрутах, ще 240 отримали догани.

Ситуації

Фото для новини

11:20 3 лютого 2015 р.

У Львові розпочалися уроки в «Школі самозахисту»

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у клубі «КросФіт» на вулиці Корольова, 10 розпочалися тренування «Школи самозахисту», які триватимуть до 27 лютого. На заняття запрошуються школярі від 12 років.

Спорт

Фото для новини

10:18 3 лютого 2015 р.

На пам'ятник творцю Державного Гімну України Михайлові Вербицькому у Львові бракує 600 тисяч грн

Пам'ятник композитору Михайлові Вербицькому заввишки 3,5 метра встановити планують у Львові на перетині вулиці, названого на його честь, і вулиці Бандери.

Культура

Фото для новини

09:58 3 лютого 2015 р.

Українські військові відбили напад на Попасну, російські окупанти займаються мародерством, – «ІС» (відео)

Група «Інформаційний Спротив» і її координатор, народний депутат Дмитро Тимчук повідомили у вівторок: «У районі Попасної противник спробував продовжувати наступальні дії. Зі застосуванням декількох одиниць бронетехніки (шість ББМ і два танк) був атакований один з блокпостів українських військ. Атака була відбита, одна БМП-2 та одна одиниця автотранспорту бойовиків знищені, противник відійшов на вихідний рубіж».

Політика