Новини Львова (cтор. 7226)

Фото для новини

19:55 6 березня 2015 р.

Волонтер збирає кошти на планшети артилеристам і розвідникам 24-ї механізованої бригади з Львівщини

На сторінці «Єдина Країна – Єдина Армія» в соцмережі повідомили в п’ятницю: «Потрібен планшет (або два) з великим об'ємом пам'яті для артилеристів і розвідки в 24 бригаду. Хлопці закачають туди карти».

Ситуації

Фото для новини

18:48 6 березня 2015 р.

Завтра у Львові українська діаспора в Іспанії передасть бійцям чотири карети медичної допомоги

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, в суботу, 7 березня, о 12:00 представники української громади в Іспанії спільно з очільником області Олегом Синюткою передадуть поблизу будівлі ЛОДА на вулиці Винниченка, 18 українським бійцям сучасні реанімобілі, один з яких, зокрема, отримає й 24-та окрема механізована бригада з Яворова.

Медицина

Фото для новини

18:47 6 березня 2015 р.

Малому бізнесу легше працювати на непідконтрольній території, – відеоміст «Львів-Луганськ»

У Луганську зараз, як валюта, ходить тільки гривня. Хоча глава “лнр” заявила, що буде ходити чотири валюти – євро, долар, рубль та гривня. Але в магазинах всі цінники – у гривнях.

Економіка

Фото для новини

18:18 6 березня 2015 р.

Бійці зведеного загону транспортної міліції Львівщини готуються до відрядження на схід

Як повідомили в підрозділі зв’язів із громадськістю управління МВС на Львівській залізниці, зведений загін транспортної міліції зібрали на полігоні навчально-тренувального центрі «Верещиця».

Ситуації

Фото для новини

17:18 6 березня 2015 р.

До Львова завітає міжнародний літературний фестиваль «Місяць авторських читань»

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі облдержадміністрації, впродовж 31-годня в п‘яти європейських містах з 1 липня до 4 серпня безперервно проходитиме визначний культурний захід.

Культура

Фото для новини

16:34 6 березня 2015 р.

7-9 березня у Львові чергуватимуть бригади водоканалу й теплоенергетиків

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 7-9 березня, у зв’язку з вихідними днями, за стабільною роботою об’єктів тепло - і водопостачання та водовідведення міста стежитимуть чергові бригади комунальників.

Ситуації

Фото для новини

16:15 6 березня 2015 р.

12 березня у Львові планують закрити на ремонт частину вулиці Промислової

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з 12 березня на ремонт планують закрити частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Б.Хмельницького.

Ситуації

Фото для новини

15:30 6 березня 2015 р.

Прокуратура вимагає в суді cтягнути зі забудовників більше 1 млн. грн на розвиток інфраструктури Львова

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласної прокуратури, «подано позови до суду про стягнення з чотирьох підприємств загалом понад 1 млн. грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».

Економіка

Фото для новини

14:57 6 березня 2015 р.

Підприємці непідконтрольної території Луганської області сплачують податок «лнр», – відеоміст «Львів-Луганськ»

Товари в окупований Луганськ надходять, але про якісь торгові зв’язки говорити не варто. Дрібні підприємці на своїх машинах, на автобусах намагаються провозити по полях,по лісах, всіма можливими шляхами продукти харчування та товари першої необхідності.

Економіка

Фото для новини

14:40 6 березня 2015 р.

Завтра волонтери збиратимуть у Львові для бійців цвяхи, будівельні мішки й сигарети

Як повідомили в п’ятницю активісти громадської ініціативи «Допоможи фронту», в суботу, 7 березня, зі 17.00 до 19.00 вони вже традиційно чекатимуть партіотів України біля пам’ятника королю Данилу на площі Галицькій.

Ситуації