Актуальні новини Львова (cтор. 7225)

22:45 2 грудня 2013 р.

Євромайдан заборонив Володимиру Гришку виступати у Львові (доповнено відеосюжетом)

Організатори львівського майдану не дозволять співаку Володимиру Гришку дати концерт 3 грудня у Львівській філармонії Про це повідомила прес-служба Євромайдану у Львові.

Культура

19:04 2 грудня 2013 р.

На Львівщині формують страйковий комітет штабу національного спротиву

Виконуючим обов’язки координатора страйкового комітету штабу національного спротиву Львівської області визначено Андрія Соколова – голову Конфедерації вільних профспілок Львівщини. Про це інформує прес-служба ЛОР.

Політика

18:12 2 грудня 2013 р.

Вілкул наказав посилити режим і запровадити цілодобове чергування на ключових підприємствах

Віце-прем’єр Олександр Вілкул поставив завдання головам облдержадміністрацій, міським головам, керівникам підприємств теплокомуненерго, водопостачання, газопостачання, електроенергетики, дорожнього господарства та державної служби з надзвичайних ситуацій забезпечити стабільне функціонування систем життєзабезпечення.

Ситуації

Фото для новини

18:03 2 грудня 2013 р.

Загальноукраїнський страйк – нелегітимний – експерт (відео)

Легітимним страйк може бути тоді, коли колективи підприємств пройдуть легітимну процедуру формування страйкових комітетів. Про це під час відеомарафону у Львівському прес-клубі на тему «Євромайдан: сценарії розвитку» повідомив координатор прес-центру львівського Євромайдану Отар Довженко.

Політика

Фото для новини

17:31 2 грудня 2013 р.

На Львівщині - новий спільний пункт пропуску через кордон «Грушів-Будомєж»

Сьогодні, 2 грудня, відбулось урочисте відкриття пункту пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Грушів-Будомєж», а також відділу прикордонної служби «Грушів» Львівського прикордонного загону, інформує прес-служба ЛОДА.

Ситуації