В укриттях більше як 20 шкіл Львова облаштували Wi-Fi

16:53 11 січня 2023 р.

Фото до новини

Чотири львівські ІТ-компанії та Львівський IT Кластер долучились до закупівлі обладнання для забезпечення Wi-Fi в укриттях. У межах цієї ініціативи точками інтернет-зв’язку в укриттях вже обладнано понад 20 навчальних закладів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Для забезпечення зв’язку під час повітряної тривоги у міських закладах освіти встановлюють Wi-Fi роутери. ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» спільно з провайдерами забезпечує їх встановлення та налаштування. До закупівлі обладнання долучились 4 львівські ІТ-компанії: Lionwood.software, Infopulse Ukraine,  Qubstudio та EPAM Ukraine, а також Lviv IT Cluster.

«Під час повітряної тривоги наші учні перебувають в укриттях, і це дуже важливо, аби батьки були на зв’язку зі своїми дітьми. Тому наша компанія долучилась до закупівлі роутерів в укриття», – зазначає Юрій Каміновський, COO Lionwood.software.

«Незважаючи на те, що цьогоріч серед пріоритетів нашої компанії була підтримка проєктів, пов’язаних з обороною країни, ми вирішили, що освіта дітей – це теж важливий аспект розвитку нашої держави. Тому що саме ці діти будуть захищати нас в майбутньому», – коментує Іван Коржов, Country Manager Infopulse Ukraine.

Поступово Wi-Fi роутерами будуть обладнані всі укриття шкіл громади.

«Ми вдячні ІТ-компаніям за те, що долучилися до цієї ініціативи та допомогли із забезпеченням необхідного обладнання», – додає Олена Гунько, керівниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради.

Дитсадки та школи Львівщини отримають 1000 роутерів та точок доступу до інтернету в укриттях

Wi-Fi в укриттях: 25 шкіл і ліцеїв у Львові забезпечать інтернетом. Перелік

Якщо світла у Львові не буде понад добу, школи перепрофілюють під пункти обігріву,- мерія

70 шкіл Львівщини отримають по $3 тис. Перелік

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини