Школи у Польщі готові з вересня прийняти третину дітей з України

12:31 9 серпня 2022 р.

Фото до новини

Відповідно до даних Міністерства освіти і науки Польщі у цій країні перебуває близько 700-800 тисяч українських дітей шкільного віку.

Міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек сказав, що польські школи готові з вересня прийняти 200-300 тисяч дітей з України. Гість Першого каналу Польського радіо повідомив, пише Dailylviv.com, що у польських школах є місце для українських учнів.

«Ми систематично до цього готуємось. У нас дуже еластична система, створена спільно з самоврядуванням і відповідальними органами», – запевнив Пшемислав Чарнек.

Гість передачі «Сигнали дня» зазначив, що ймовірні проблеми можуть з’явитися у великих містах, таких як Варшава чи Краків, де можливими є ситуації, коли надто багато осіб звернеться до директора однієї школи з проханням прийняти дітей.

«Тоді ми будемо пропонувати інші школи, де ймовірно можна буде прийняти українських дітей», – пояснив очільник Міністерства освіти і науки.

Пшемислав Чарнек сказав, що відповідно до даних Міністерства, у Польщі перебуває близько 700-800 тисяч українських дітей шкільного віку. Міністр додав, що близько 500-600 тисяч з них навчаються дистанційно у своїх українських школах. 

8 червня у Варшаві стартували інтеграційні уроки для польських і українських учнів

У школах Польщі навчається уже понад 81 тис учнів з України

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

Студентам і науковцям з України дадуть у Польщі стипендії

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини