Євреї-випускники Гарвардського університету зупинять свої пожертви альма матер

12:29 12 листопада 2023 р.

Фото до новини

Понад 1 600 випускників-євреїв припиняють жертвувати американському Гарвардському університету через антисемітизм або дадуть по 1 долару.

Про це повідоляє The Epoch Times, пише DailyLviv.com.

Понад 1600 колишніх єврейських студентів Гарварду розкритикували університет за те, що він не вжив заходів для боротьби зі зростанням антисемітизму в університетському містечку, а деякі пообіцяли пожертвувати лише 1 долар, доки проблема не буде вирішена.

Масове вбивство 1400 ізраїльтян терористами ХАМАСу 7 жовтня було «зустріто схвально понад тридцятьма студентськими групами Гарварду, які назвали навмисне вбивство мирних жителів «виправданим» і стверджували, що Ізраїль несе «виключну відповідальність», — йдеться в листі випускників. «Ця оманлива романтизація насильства супроводжується закликами до збільшення насильства та знищення держави Ізраїль «у будь-який спосіб».

Читайте також: У Європі ширяться антисемітські настрої

Адміністрація Гарварду була змушена виступити проти терористичного акту, тим більше, що заклад раніше «чітко і рішуче» висловився щодо кількох геополітичних і політичних подій. Однак «протягом цього часу університет зберігав мовчання».

Лист був написаний Асоціацією єврейських випускників Гарвардського коледжу (HCJAA), яка була створена минулого місяця після відповіді університету на напади 7 жовтня. Організатори стверджують, що HCJAA є першою єврейською асоціацією випускників в історії Гарварду.

У пресрелізі від 2 листопада співзасновник HCJAA Ерік Флейс заявив, що група хоче, щоб Гарвард «припинив словесні та фізичні напади на єврейських студентів і дослідив корені жорстокого антисемітизму в Гарвардському кампусі». Лист надійшов до адміністрації університету 30 жовтня.

Серед випускників, які пообіцяли припинити пожертви, є відомі бізнесмени. Їхнє рішення може суттєво вдарити по університету.

У 2022 фінансовому році 45% доходів Гарварду — $5,8 мільярда — були отримані саме коштом пожертв. 

Нагадаємо, перший в історії єврей, який став чоловіком віцепрезидента США, закликав до боротьби з антисемітизмом.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів