100 педагогів Львова отримали по 25 тис грн премії. Хто в списку

12:55 10 грудня 2021 р.

Фото до новини

Ушосте у Львові нагородили 100 найкращих працівників шкіл, садочків та позашкільних закладів в межах програми «Успішний педагог». Кожен з педагогічних працівників отримав по 25 тисяч гривень.

Про це інформує ЛМР, пише Dailylviv.com.

Цього року у конкурсі взяли участь 73 педагоги закладів дошкільної освіти, 115 педагогів закладів загальної середньої освіти та 14 педагогів закладів позашкільної освіти.

Відповідно до ухвали міської ради «Про затвердження Програми «Успішний педагог» на 2021 рік», розподіл коштів для отримання грошових винагород здійснюється за таким принципом:

    50 премій для педагогів, які працюють у закладах загальної середньої освіти;
    40 премій для педагогів, які працюють у закладах дошкільної освіти;
    10 премій для педагогів, які працюють у закладах позашкільної освіти.

Відтак переможцями стали 100 педагогів та отримають грошову винагороду у розмірі 25 000 грн.

Метою програми «Успішний педагог» є підтримка талановитих і обдарованих педагогів та  покращення якості надання освітніх послуг.

Список переможців закладів освіти Львівської міської територіальної громади у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2021 рік, які відзначаються грошовою винагородою

Заклади загальної середньої освіти

1. Бадло Ірина Ігорівна – вчитель інформатики ліцею № 66 Львівської міської ради

2. Білас Віра Іванівна – вчитель української мови та літератури ліцею імені І. Пулюя Львівської міської ради

3. Білик Марія Василівна – вчитель початкових класів ліцею “Львівський“ Львівської міської ради

4. Вовчук Христина Володимирівна – вчитель англійської мови ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради

5. Воронич Іван Михайлович – вчитель математики та інформатики навчально-виховного комплексу “Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей“

6. Галамай Наталія Станіславівна – вчитель зарубіжної літератури Львівської правничої гімназії

7. Гануляк Ольга Ігорівна – вчитель математики Львівської гімназії “Євшан“

8. Германович Ольга Богданівна – вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 36 м. Львова

9. Гнус Віра Євстахіївна – вчитель біології середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова

10. Горбатюк Ірина Романівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 м. Львова

11. Горон Галина Миколаївна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи “Первоцвіт“

12. Демків Лариса Дмитрівна – вчитель української мови і літератури ліцею “Гроно“ Львівської міської ради

13. Дубиніна Марія Іванівна – практичний психолог ліцею № 52 імені Миколи Лобачевського Львівської міської ради

14. Дудко Уляна Романівна – вчитель англійської мови ліцею “Львівський“ Львівської міської ради

15. Душнюк Ірина Анатоліївна – вчитель математики ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради

16. Запорожець Раїса Василівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 м. Львова

17. Карпляк Оксана Миколаївна – вчитель української мови та літератури, педагог-організатор Львівської правничої гімназії

18. Кацюба Оксана Богданівна – вчитель української мови та літератури ліцею “Львівський“ Львівської міської ради

19. Кізло Олексій Юрійович – вчитель інформатики ліцею № 45 Львівської міської ради

20. Коропець Інна Ігорівна – вчитель початкових класів приватного ліцею “Живе слово“ приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім“

21. Красовська Оксана Ярославівна – вчитель хімії навчально-виховного комплексу “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей“

22. Курська Оксана Іванівна – вчитель англійської мови класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

23. Курудз Олеся Василівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 40 м. Львова

24. Латишевська Катерина Володимирівна – вчитель фізичної культури, предмету “Захист України“, педагог-організатор ліцею № 10 імені святої Марії Магдалени Львівської міської ради

25. Леськів Лідія Казимирівна – вчитель фізичної культури ліцею “Гроно“ Львівської міської ради

26. Лиса Ірина Романівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 73

27. Лозинська Олена Ярославівна – керівник гуртка 3D-моделювання, вчитель християнської етики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 м. Львова

28. Мадай Ірина Ярославівна – вчитель англійської мови початкової школи “Світанок“ Львівської міської ради

29. Мартинюк Олена Володимирівна – вчитель англійської мови ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради

30. Митюк Наталія Степанівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи “Первоцвіт“

31. Михайлевська Наталія Теодорівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 92 м. Львова

32. Орлова Оксана Ярославівна – вчитель початкових класів початкової школи “Дзвіночок“ Львівської міської ради

33. Павлович Юрій Осипович – вчитель історії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова

34. Пащак Тарас Мирославович – вчитель фізичної культури ліцею № 18 Львівської міської ради.

35. Пилипів Ольга Зеновіївна – вчитель початкових класів товариства з обмеженою відповідальністю “Школа вільних та небайдужих “

36. Пришляк-Коцан Олена Зеновіївна – вчитель музики Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради

37. Пушкар-Гуцал Олеся Володимирівна – вчитель початкових класів ліцею № 66 Львівської міської ради

38. Рудик Галина Володимирівна – вчитель початкових класів ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради

39. Созанська Ірина Олександрівна – вчитель початкових класів, дефектолог приватного ліцею “Живе слово“ приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім“

40. Сотнікова Тетяна Олександрівна – вчитель початкових класів ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради

41. Тимкевич Лідія Теодорівна – вчитель географії ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради

42. Феш Валентина Іванівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 м. Львова

43. Черкасюк Тетяна Володимирівна – практичний психолог, асистент вчителя ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради

44. Черпак Наталія Володимирівна – вчитель математики приватного навчально-виховного комплексу “Садок-школа-ліцей “Еколенд“ м. Львова

45. Чмут Галина Іванівна – вчитель фізики ліцею № 93 Львівської міської ради

46. Чуплак Ольга Миколаївна – практичний психолог Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан“ з поглибленим вивченням іноземних мов

47. Швайковський Петро Володимирович – вчитель музичного мистецтва приватного ліцею “Живе слово“ приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім“

48. Шпаковська Христина Зіновіївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 65 м. Львова

49. Яремчук Марія Богданівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова

50. Яцик Наталія Ігорівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львова

Заклади дошкільної освіти

1. Андриц Ірина Олександрівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу “Веселка“ Львівської міської ради

2. Бабич Надія Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу “Барвінок“ Львівської міської ради

3. Батяла Альона Юріївна – вихователь товариства з обмеженою відповідальністю “Заклад дошкільної освіти “РІО“

4. Біляч Оксана Броніславівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 134 комбінованого типу Львівської міської ради

5. Біян Христина Степанівна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 153 Львівської міської ради

6. Бортник Наталія Василівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 37 Львівської міської ради

7. Будь Інна Вікторівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 167 Львівської міської ради

8. Бульбак Світлана Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу “Пізнайко“ Львівської міської ради

9. Бущак Олена Олександрівна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 153 Львівської міської ради

10. Вила Марія Ярославівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 35 Львівської міської ради

11. Гірка Зеновія Богданівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 105 Львівської міської ради

12. Гриник Оксана Богданівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 169 Львівської міської ради

13. Дмитришин Ольга Василівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) “Казка“ Львівської міської ради

14. Добуш Світлана Петрівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 133 Львівської міської ради

15. Домашевська Наталія Євгенівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 165 Львівської міської ради

16. Донченко Віра Василівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 70 Львівської міської ради

17. Дуда Тетяна Володимирівна – вихователь початкової школи “Малюк“ Львівської міської ради

18. Ільчишин Оксана Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 132 Львівської міської ради

19. Коваль Анжела Олександрівна – вихователь-методист гімназії “Провесінь“ Львівської міської ради

20. Ковальчук Тетяна Олександрівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 169 Львівської міської ради

21. Комар Надія Романівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 37 Львівської міської ради

22. Костів Ірина В’ячеславівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 105 Львівської міської ради

23. Кураш Марта Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 92 Львівської міської ради

24. Лукашук Мирослава Миколаївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 160 Львівської міської ради

25. Михалунь Наталя Станіславівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 125 Львівської міської ради

26. Мосейчук Світлана Юріївна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 38 Львівської міської ради

27. Нестер Наталія Степанівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 71 Львівської міської ради

28. Новосельська Галина Петрівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу “Барвінок“ Львівської міської ради

29. Панас Наталія Вікторівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 37 Львівської міської ради

30. Пісковець Тетяна Анатоліївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 37 Львівської міської ради

31. Пурська Галина Михайлівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 143 Львівської міської ради

32. Ромінська Оксана Стефанівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 171 Львівської міської ради

33. Савіцька Катерина Петрівна – вихователь початкової школи “Дзвіночок“ Львівської міської ради

34. Сибаль Марія Юріївна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу “Пізнайко“ Львівської міської ради

35. Сорока Марія Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясел-садка) № 48 Львівської міської ради

36. Стасик Леся Ярославівна – вихователь початкової школи “Один, два, три“ Львівської міської ради

37. Столяр Уляна Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 39 Львівської міської ради

38. Филипів Зіновія Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 30 Львівської міської ради

39. Черкашина Наталія Ігорівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 187 Львівської міської ради

40. Юсько Оксана Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 67 Львівської міської ради

Заклади позашкільної освіти

1. Верба Вероніка Владиславівна – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району

2. Добуш Оксана Миколаївна – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району

3. Дяченко Олена Вікторівна – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району

4. Жукевич Лілія Григорівна – керівник гуртка, методист Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради

5. Ільчишин Софія Михайлівна – керівник гуртка Центру дитячої творчості “Веселка“ Франківського району м. Львова

6. Куцевич Назар Тарасович – керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

7. Мишолівська Мирослава Маркіянівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

8. Мосєсова Ксенія Ігорівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

9. Рій Катерина Володимирівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

10. Шалкевич Іванна Василівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1.

Учителька нестандартних уроків з Сокаля у ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2021 (відео)

У Львові за складання трьох предметів ЗНО на 200 балів преміюють 20 тисячами гривень

Вчителі Львова отримають із нагоди Дня працівника освіти 50-100% премії

Сім випускників і троє педагогів львівського ліцею отримають 700 тис грн премії. Прізвища

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини