81,6% дітей на Львівщині охоплені дошкільною освітою

15:45 16 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За підсумками навчального 2017-2018 року, у Львівській області зросла кількість дітей, охоплених дошкільною освітою».

Про це повідомили в понеділок, 16 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У 2017 році цей показник становив 77,6%, натомість цьогоріч уже 81,6% дітей охоплено дошкільною освітою».

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій поінформувала: «У Львівській області функціонує 844 заклади дошкільної освіти. У 2017 році відкрили вісім закладів на 2916 місць, що дозволило суттєво збільшити кількість залучених до освіти дошкільнят».

«Цьогоріч станом на червень вже створили 430 місць у дошкільних навчальних закладах, а в 32 закладах дошкільної освіти області функціонує 46 інклюзивних дошкільних груп, де навчається 80 дітей дошкільного віку, з них – 38 дітей з інвалідністю», – доповнили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

14:33 10 серпня 2022 р.

Усі переселенці покинули львівські школи

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу