Усіх фармацевтів, які переїхали на захід країни, закликали вийти на роботу

17:42 7 березня 2022 р.

Фото до новини

Міністерство охорони здоров’я України звертається до фармацевтичних працівників (провізорів, фармацевтів), які через військову агресію російської федерації проти України були змушені покинути власні домівки і постійне місце роботи та виїхати на захід України.

Dailylviv.com подає текст цього звернення МОЗ: "Держава сьогодні вкрай потребує ваших знань та умінь. Тому закликаємо вас звернутися до аптечних закладів, що розміщені за місцем вашого перебування, і тимчасово вийти на роботу в ці заклади. Це – ваш внесок у перемогу над агресором!

Адже ваші професіоналізм та відданість справі дозволять аптекам ефективно та  безперебійно працювати, а значить – надати тисячам українців доступ до ліків та фармацевтичної допомоги, що рятують життя. Крім того, важливо розуміти, що робота аптек – це фінансовий внесок в економіку країни, якого вона наразі критично потребує.

Звертаємо увагу, що відтепер згідно з наказом МОЗ в аптеках також зможуть працювати студенти-фармацевти старших курсів. Їх допомога в час війни є дуже цінною для країни. Наразі МОЗ працює над створенням каналу (телефонна лінія), де HR-спеціалісти надаватимуть інформацію про вакансії для фармацевтів та асистентів фармацевтів.

Виходьте на роботу, долучайтеся до порятунку людей та країни, ви – важлива частина системи охорони здоров’я України. Слава Україні!", - йдеться у повідомленні.

Евакуація: приватні підприємства переміщатимуть у західні області України

Стресове підвищення: наскільки подорожчала оренда нерухомості в західних областях

Ціни на хліб та інші соцпродукти зафіксовано станом на 23 лютого: куди звертатись у разі порушень

Бізнес без перевірок і штрафів: яку допомогу армії і теробороні не оподатковуватимуть

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів