Студенти Нью-Йорка зібрали кошти на апарат для порятунку дітей у Львові

11:39 27 листопада 2022 р.

Фото до новини

Студентська організація American Students for Health університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук зібрала кошти на сучасний веносканер «AIMVEIN PRO 2.0 PLUS» для лікування новонароджених діток Центру неонатології дитячої лікарні святого Миколая у Львові.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Одним з організаторів цього збору був 19-річний студент Даніель Разгоняєв, який народився у США, але за походженням – українець. Він дуже хотів допомогти, тому з друзями оголосили збір коштів. Відтак, усі зібрані гроші вони передали у БФ «Крила надії», щоб придбати це обладнання.

Веносканер «AIMVEIN PRO 2.0 PLUS» – це апарат, що потрібен для візуалізації кровоносних судин у дітей, зокрема, новонароджених, під час забору крові чи венепункції. Адже вени в них – майже непомітні. Сканування дозволяє мінімізувати біль і травматизацію під час таких процедур.

«Настуні, крихітній дівчинці, вже трішки понад два тижні. Після народження у дитини розвинулось одне з найтяжчих захворювань неонатального періоду – синдром аспірації меконію. Її лікування триває, і зараз дівчинка вчиться дихати та їсти самостійно. Кожні кілька днів Насті встановлюють катетер для введення необхідних ліків. А веносканер – це можливість зменшити кількість проколів та біль, якого може завдавати процедура для крихітки», - пояснюють у Центрі неонатології дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

До слова, саме такої допомоги щодня у Центрі неонатології потребує до 30 немовлят.

Львівські лікарі врятували недоношене немовля: історія породіллі з Київщини

У Львові виходили хлопчика, який народився з вагою 750 грамів

Дівчинку, яка народилася з вагою 660-грамів, виписали з лікарні

Львівські лікарі врятували однорічну дівчинку з Харківщини з нейробластомою грудного відділу хребта

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини