Перша смерть від Дельта-штаму у Львові: історія хвороби

21:08 21 серпня 2021 р.

Фото до новини

В області помер пацієнт, у якого діагностували коронавірусну інфекцію "Дельта"-штаму.

Про це інформує прессоужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Чоловік, 36 років, помер 19 серпня. Потрапивши до лікарні з двобічною пневмонією, у хворого лабораторно пітвердили COVID-19. Згодом його підключили до неінвазивного ШВЛ. У чоловіка було супутнє захворювання - цукровий діабет 2 типу. Така категорія населення знаходиться в групі підвищеного ризику, однак пацієнт був не вакцинований, що погіршило перебіг захворювання та в результаті призвело до смерті.
 
"Важко переживати ситуацію, коли хворіють люди, ще важче дається пережити, коли вони помирають, усвідомлюючи, що таких ситуацій можна було б уникнути. Стримування розповсюдження пандемії залежить від кількох факторів. Це носіння масок, дотримання соціальної дистанції та вакцинація. Через розповсюдження варіанту "Дельта" ми спостерігаємо зростання числа випадків у всьому світі. Тому необхідно вакцинуватись та діяти на випередження. Адже коли справа стосується здоров’я та життя людей, необхідно прикласти максимум зусиль для цього результату.
 
Пандемія змусила нас працювати разом, обмежуватись і змінювати спосіб життя так, що донедавна було для нас немислимо. Люди не звертали увагу на своє здоров'я, нехтуючи медичними оглядами, порадами лікарів та елементарною профілактикою, однак COVID-19 зробив усе, аби нагадати усім про цінність життя. Зараз все залежить від нас. Закликаю усіх - вакцинуйтесь! Це єдиний шанс! Бережіть себе та своїх близьких", - прокоментував ситуацію Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
 
Як повідомили у департаменті охорони здоров'я, станом на сьогодні на Львівщині підтвердили 24 випадки коронавірусної інфекції, спричиненої "Дельта"-штамом.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів