Стартувала вакцинація проти COVID-19 колективів, в яких є понад 50 охочих щепитися

13:53 22 червня 2021 р.

Розпочалася вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися. Їх щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації. Водночас навчання медичного персоналу для вакцинації продовжується, а кількість бригад постійно зростає.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, пише Dailylviv

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. 

Для цього організовані колективи мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників. Таких людей має бути не менше, ніж 50. 

Коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень. 

До приїзду мобільної бригади керівництво колективу має забезпечити необхідні умови.

Приміщення для вакцинації має бути заздалегідь підготовлене, гігієнічно чисте, добре освітлене; відділене від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями; з вентиляцією для постачання свіжого повітря (припливна вентиляція, вікно тощо); з достатньою площею для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше 3 осіб; обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади; зі столиком, що може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців; з доступом до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), з диспенсером зі спиртовмісним антисептиком та дезінфектантом для обробки столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення; з доступом до інтернету (WiFi).

Потрібне також приміщення для медичного спостереження після щеплень упродовж 30 хв, яке може вмістити 5-10 осіб. Мають бути засоби індивідуального захисту – маски, які закриватимуть рот і ніс (по 1 шт. на кожного працівника на кожні 2 години).

Станом на 21 червня 2021 року вже зареєстровано 1 447 заявок на вакцинацію колективів, загалом на 216 893 особи.

Якщо охочих щепитися в компанії менше, ніж п'ятдесят, у Міністерстві охорони здоров’я радять їм записатися до листа очікування вакцинації індивідуально на сайті або у мобільному додатку “Дія” чи за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. 

Два дні центри вакцинації у Львові працюватимуть по три години

12 причин непрацездатності в електронному лікарняному. Посібник

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу