Пацієнт із запаленням легенів може раптово померти за 24 години, - анестезіолог КЛШМД

17:48 28 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Такої рекордної кількості летальних випадків в у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги раніше не було, - заявила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії цієї лікарні Наталія Матолінець.

Завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги у Львові Наталія Матолінець закликає львів’ян дотримуватись правил червоної карантинної зони, адже медична система Львова не впорається із кількістю хворих за такого стрімкого поширення коронавірусу. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Медики Львова однозначно підтримують рішення міського голови та штабу протидії поширення коронавірусу. Якщо сьогодні львів’яни не об’єднаються і свідомо не почнуть дотримуватись правил особистої безпеки, правил взаємодії в червоній зоні, не будуть вакцинуватись, то ми опинимось на межі колапсу медичної системи.

Ситуація є трагічна, за кожної цифрою в статистиці стоїть чиясь доля. За сьогодні вдвічі зросла кількість пацієнтів, які потребують інтенсивної терапії і штучної вентиляції легенів. У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги станом на ранок було 435 пацієнтів з Covid-19, 56 поступило і тільки 16 було виписано. Щоденно є величезний приріст хворих. 50 пацієнтів є в у відділенні інтенсивної терапії, 35 з них є на штучній вентиляції легень. Таких кількостей важких хворих в нас не було жодного разу. Такої рекордної кількості летальних випадків в нас теж раніше не було.

Наголошу, що цей штам коронавірусу стрімко, агресивно вражає молодих людей. За 24 години із невеликої зони пошкодження легенів пацієнт може потрапити в страшний респіраторний стрес та раптово померти. Я закликаю всіх максимально пильнувати себе та спільно боротись із цієї недугою», – розповіла Наталія Матолінець.

На Львівщині - 1506 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 295 осіб

Усе життя разом: школа, одруження у 18-ть і смерть в один день. На Львівщині від ковіду померло подружжя

Працювали і будемо працювати: нічний клуб Малевич відмовляється зупиняти роботу в червоній зоні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів