Керівники львівських лікарень закликають запровадити локдаун (відео)

15:04 27 жовтня 2021 р.

Керівники міських лікарень, зокрема лікарні швидкої медичної допомоги, 1-ї, 8-ї та 5-ї лікарень, які лікують хворих на коронавірус, звернулися до міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, міських та регіональних комісій з питань ТЕБ і НС з проханням посилити карантинні обмеження.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com,

Свою позицію лікарі пояснюють тим, що стрімко зростає кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади.

«На сьогодні в клінічній лікарні швидкої допомоги є 427 пацієнтів з коронавірусом. З них 44 перебувають у реанімації. Це вкрай важкі пацієнти, 40 з яких – на допоміжній вентиляції. На жаль, темпи захворювання стрімко зростають. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого місяця, то це на 170 пацієнтів більше. Такі пацієнти зазвичай вимагають лікування у відділеннях реанімації. Надзвичайно мала кількість вакцинованих серед них. Якщо такі пацієнти і потрапляють в лікарню, то в них легкий перебіг і вони не потрапляють в реанімацію, і 90% із них – це ті, які вакциновані лише однією дозою. Враховуючи такі стрімкі темпи госпіталізацій, то буквально вже за тиждень нам не буде куди класти пацієнтів. Йдеться про реанімацію.

Немає жодних перебоїв із постачанням кисню. В лікарні є 2 кисневі станції, які виробляють щохвилини більше 1000 л кисню, є газифікатори.

Нам потрібно спрацювати на випередження. Є вже певний досвід – ми пережили попередні 2 хвилі. Тому прогнозуємо, що в термін до 10 днів лікарні будуть переповнені. Зараз темпи поширення більші, колективного імунітету ще немає. Цей тиждень чи 10 днів дадуть час більшій кількості людей вакцинуватись», - розповів Іван Міськів, медичний директор з анестезіологічної роботи клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

«210 людей із Covid-19, станом на ранок, перебуває у 8-й лікарні. З них 11 – підключені до апаратів ШВЛ. Персонал працює на виснаження, працюють по півтори-дві доби. Персонал також хворіє та втомлюється і дуже важко працює.

Ми працюємо також у поєднаному режимі: із травмами, хірургічними патологіями, і не залишаємо жодного пацієнта без уваги – чи то з Covid-19, чи то з політравмою. Але я хочу звернутись зараз із проханням до спільноти – будьте уважні та обережні! Не наражайте себе зайвий раз на небезпеку, не будьте в людних місцях без конкретної на те причини.

Я хочу звернутись до міської та обласної комісій, аби ввели жорсткий режим для можливості перервати той ланцюг. Інакше ми через якийсь період зайдемо в таку ситуацію, коли не зможемо прийняти ані ковідного пацієнта, ані пацієнта з ургентною патологією. Незважаючи на те, що ми забезпечили для кожного пацієнта кисневу точку, ми кожного дня купуємо по 3,5 тонни кисню і до нас по 5 разів заїжджає на територію лікарні машина з киснем. Динаміка є вкрай негативною та стрімкою. Ми виписуємо меншу кількість пацієнтів, аніж госпіталізуємо. Тому звертаємось від імені персоналу та лікарні: допоможіть нам перервати той ланцюг. Розгорнувши надзвичайно велику кількість ліжок, ми все одно не впораємось, якщо динаміка буде наростати. Ми маємо перервати будь-які людські контакти між собою, має бути жорсткий локдаун.

Динаміка є настільки стрімкою, що пацієнти надходять із жорсткими інтоксикаційними симптомами, що скільки би у нас не було апаратів ШВЛ, ми все одно не можемо всіх забезпечити», - зазначив Василь Трунквальтер,  керівник 8-ї міської клінічної лікарні Львова.

«Важливо перервати ланцюг захворюваності, тому звертаюся від себе і від лікарів щодо введення жорсткіших умов карантину, щоб це питання було винесене на комісію ТЕБ і НС як міста, так і області. В нас на сьогодні є більше 100 хворих. За два тижні ми прийняли більше 200 пацієнтів, і важкість перебігу недуги в них, порівнюючи з весною, є стрімкіший. Зараз пацієнтів привозять практично без обстежень, хвороба є дуже стрімка, сьогодні є так, що пацієнт почуває себе ще дуже легко, а за декілька годин він біжить в лікарню. Реанімація, палати інтенсивної терапії є зайнятими, кількість ШВЛ так само є на межі.

Є люди з хронічними захворюваннями, які також потребують госпіталізації з певними загостреннями. Якщо буде зростати кількість ковідних пацієнтів, ми не зможемо надати допомогу онкологічним пацієнтам, пацієнтам із загостренням хронічних захворювань», - розповів Андрій Миськів, керівник 5-ї міської клінічної лікарні Львова.

Усе життя разом: школа, одруження у 18-ть і смерть в один день. На Львівщині від ковіду померло подружжя

30 жовтня Львівщина входить у червону зону карантину: що заборонять

Третя доза вакцини від ковід: готують наказ МОЗ. Кому вводитимуть

На Львівщині - майже півтори тисячі нових хворих на Covid-19


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу