Папу Франциска сьогодні випишуть з лікарні

09:52 16 червня 2023 р.

Фото до новини

Вранці, 15 червня, він прийняв у себе в палаті всю команду лікарів і допоміжного персоналу, що провела хірургічну операцію.

Про це повідомляють Новини Ватикану, пише Dailylviv.com.

«Медична команда, що стежить за станом здоров’я Папи Франциска, підтверджує виписку Святішого Отця з лікарні ім. Аґостіно Джемеллі в п’ятницю, 16 червня, в першій половині дня», – повідомив у четвер, 15 червня 2023 р., директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

У повідомленні, що звичайно оприлюднюється в обідню пору, зазначається, що Папа Франциск добре відпочив під час ночі, післяопераційне одужання проходить без ускладнень, а аналізи крові в межах нормальних показників.

Речник Апостольської Столиці розповів, що напередодні Папа Франциск спожив спільну вечерю разом з усіма, хто його супроводжує впродовж госпіталізації.

На знак подяки за піклування, вранці, 15 червня, він прийняв у себе в палаті всю команду лікарів і допоміжного персоналу, що провела хірургічну операцію. Опісля Папа зустрівся з керівництвом медичного закладу, а також відвідав відділення педіатричної онкології та дитячої нейрохірургії.

«Вітаючись з присутніми, Святіший Отець скерував слова подяки всьому персоналу за професійність і за зусилля, спрямовані на те, щоби полегшувати страждання іншого не тільки за допомогою ліків, але й ніжності та людяності», – зазначається в комюніке.

Садовий подарував Папі Франциску хрест з осколком російської ракети, який витягнули з пораненої дівчинки

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів