Львівщині загрожує червона зона: координатор з питань вакцинації повідомив коли

16:45 21 січня 2022 р.

Фото до новини

При збереженні показників захворюваності, які спостерігаються в області упродовж останнього тижня, Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10-14 днів.

Про це розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут, пише Dailylviv.com.

«Епідситуація значно ускладнюється. Більшість захворювань зараз викликані штамом «Омікрон». Так, він певною мірою легко переноситься, але фіксуємо великий ріст захворюваності, значну кількість хворих, а серед них однозначно будуть люди, які переносять хворобу важко. Це тільки початок росту захворюваністю, ще далеко до піка. «Омікрон» вже виявили у восьми областях України. В більшості випадків захворювання проходить легко, але його висока контагіозність призведе до великої кількості захворілих», - зазначив Олег Когут.

Він також наголосив, якщо показники, які спостерігають в області упродовж тижня збережуться, то вже за 10-14 днів Львівщина може опинитися у "червоній" епідеміологічній зоні.

«Ми повинні продовжувати дотримуватися соціальної дистанції, носити маски, утримуватися від відвідування місць, де буває велика кількість людей, при наявності ознак простудного захворювання – залишатися вдома і звернутися до лікаря, проводити гігієну житла і виробничих приміщень (вологе прибирання та провітрювання)», - підсумував Олег Когут.

Андрій Садовий повідомив, коли очікувати на пік захворюваності на ковід (відео)

Коронавірус: у Львові назвали дату, коли розпочнеться дистанційне навчання в школах і позашкіллі

Івано-Франківська і Львівська області та Київ дали 20 січня третину нових хворих ковідом в Україні

7 з 25 лікарень на Львівщині не мають хворих з коронавірусом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів