Три вакцини захищають від штаму Дельта, - координатор з питань вакцинації на Львівщині

17:26 2 липня 2021 р.

Як розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекцій на Львівщині Олег Когут, кількісні показники захворюваності зменшилися, але карантинні обмеження в Україні продовжують діяти.

Безумовно є небезпека того, що коли закінчиться літній сезон та  розпочнеться навчальний період, може початися четверта хвиля захворюваності. Тож, щоб цього уникнути, максимально можлива кількість людей повинні бути вакциновані.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Упродовж останнього тижня щодоби на Львівщині вакцинують близько 5000 осіб. Це позитивна статистика, але, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, кількість вакцинованих за добу в області повинна становити не менше 10 тисяч. Зокрема, керівникам райдержадміністрацій та територіальних громад наголосили, що організація процесу вакцинації на місцях є під їхнім особистим контролем», - зазначив регіональний координатор з вакцинації від ковіду на Львівщині.

Він також додав, що штам «Дельта», в свою чергу, спричинює більш важкі форми захворювання. Окрім того, якщо раніше один хворий на ковід міг заразити двох-чотирьох осіб, то новий штам передається вдвічі швидше.

«Щеплення не гарантує того, що людина не захворіє. Проте захистить від важкого перебігу хвороби, а, відповідно, і від ускладнень. Усі три вакцини, що використовують в Україні, захищають від нового штаму», - наголосив Олег Когут.

Як зазначала раніше керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко, двічі вакциновані люди на 80% захищені від важкого перебігу ковіду, викликаного новим штамом «Дельта».

Пункт обсервації для осіб з підозрою на штам Дельта можуть облаштувати у Львівській інфекційній лікарні

dailylviv.com

До теми

17:41 21 жовтня 2021 р.

У Львові знову збільшують кількість пунктів вакцинації

З 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там.

Рубрика: Медицина

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу