Андрій Садовий повідомив, коли очікувати на пік захворюваності на ковід (відео)

14:03 21 січня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС щодо ситуацію із ростом захворюваності на коронавірус у місті. Наразі жодних нових обмежень щодо роботи бізнесу не приймали, однак мер Львова Андрій Садовий закликав утриматися від участі в подіях чи відвідування закладів, де потенційно буде велика кількість людей, та дотримуватись маскового режиму.

«Щодо бізнесу, то сьогодні жодних якихось критичних рішень ми не приймали. Однак велике прохання до нас усіх бути мудрими. Якщо маєте симптоми, то нікуди не йдіть, залишайтеся вдома, зв’язуйтеся із сімейним лікарем, бажано зробити тестування і нормально пройти процедуру лікування. Маска має бути обов’язковою, коли заходите у приміщення.

Відзначу, що зараз по місту велика кількість двірників похворіли, більше 10% водіїв громадського транспорту захворіли. Тобто йде дуже серйозна хвиля і, так виглядає, що це тільки початок. Ми аналізуємо динаміку в європейських країнах і очікуємо через півтора тижні у нас буде пік. Тому ще раз наголошу – велике прохання берегти себе!. Будьте мудрими!», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини