Лікарі у Львові врятували життя синові українського бійця, який загинув поблизу Мар’їнки

15:29 15 березня 2023 р.

Фото до новини

Євгену – 8 років. Місяць тому лікарі діагностували у нього рідкісну патологію – артеріовенозну мальформацію (АВМ) нижньогрудного відділу спинного мозку.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Артерії та вени у цьому місці сплелися у неправильний клубок, що призвело до притиснення життєво важливих ділянок мозку та загрози крововиливу в будь-яку мить. Врятувати ситуацію могла лише операція.

Команда нейрохірургічного відділення дитячої лікарні святого Миколая, під керівництвом Михайла Ловги, прооперувала дитину у річницю повномасштабного вторгнення – 24 лютого. 

Кілька днів хлопець провів у реанімації, і далі свою роботу продовжили фахівці з реабілітації. З хлопчиком почав працювати фізичний терапевт Сергій Худа. На відновлення було не більше тижня, адже далі сім’я мала повертатись на Рівненщину. Підібравши оптимальне навантаження, навіть у такий короткий час спеціалісти змогли поставити дитину на ноги.

Євген знову може самостійно ходити. Батько хлопця Дмитро – наш захисник, бойовий командир. Він загинув у вересні минулого року поблизу Мар’їнки Донецької області. Хлопчик важко пережив втрату батька, але мужньо подолав власну хворобу.

Завдяки Національному центру реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) медики лікують, протезують та реабілітують українців в Україні. З кожною людиною у центрі працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу.

Страждав 10 років і майже осліп: за годину через ніс видалили пухлину мозку і відновили зір

Уламок ракети пробив череп: у Львові зробили успішну операцію хлопчику з Харківщини

Львівські лікарі врятували однорічну дівчинку з Харківщини з нейробластомою грудного відділу хребта

Історія порятунку 10-річного хлопчика з раком мозку, якого відмовились лікувати за кордоном

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів