Хворі з Дельта-штамом належали до молодої вікової категорії і не всі були госпіталізовані,- координатор

22:25 15 вересня 2021 р.

Якщо розглядати, кількість хворих на ковід з числа вакцинованих, то це приблизно одна особа до десяти, і це тільки ті люди захворіли, котрі були щеплені лише однією дозою.

 Про це на брифінгу в ЛОДА розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції на Львівщині, пише Dailylviv.com.

«Вакцинальна кампанія в області триває, в середньому за добу вакцинуємо 7200 осіб. Проте, темпи необхідно пришвидшувати. В області повністю вакциновані, тобто двома дозами, лише 14,9 % населення. Першою дозою – трохи більше 18%. Тобто, захищеною є одна з п’яти осіб. При тому, що область  має всі можливості досягти колективного імунітету: забезпечена повністю вакцинами, є достатня кількість медичного персоналу задля виконання плану з вакцинації, функціонують 181 пункт щеплень та 102 мобільні бригади. Загалом облаштували 28 центрів вакцинації. Окрім того, цього тижня очікуємо поставку близько 23-х тисяч доз «Pfizer». При таких можливостях ми готові вакцинувати близько 16 тисяч осіб щодоби», - повідомив Олег Когут.

Він також розповів, що ковідних хворих в області готові приймати 14 лікарень, у 9-ти з них вже перебувають пацієнти з ковідом.

«Щодо коронавірусу штаму «Дельта»,  в області їх залишається 23 випадки. Не можемо сказати, що у всіх цих осіб була складна клінічна картина. Єдине - хворі належали до молодої вікової категорії та не всі навіть були госпіталізовані, двоє проходили амбулаторне лікування. Тут важливо, щоб контактні особи обов’язково проходили ПЛР-тестування, оскільки у них теж можливий безсимптомний перебіг, що загрожує поширенню інфекції серед більшої кількості людей», - додав Олег Когут.

 

На Львівщині у трьох людей виявили Дельта-штам: звідки приїхали

Нова клініка захворювання та швидке прогресування: пульмонологиня у Львові розповіла про наступ Дельта-штаму

У сусідній області - 10 випадків захворювання на штам Дельта. Звідки люди і якого віку

Перша смерть від Дельта-штаму у Львові: історія хвороби

На Львівщині вже підтверджено 7 хворих з Дельта-штамом. Є значно більше, - епідеміологиня

 

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу