Дітей і вагітних на Львівщині щеплять вакциною Pfizer: з простої причини (відео)

15:20 6 вересня 2021 р.

Загалом доросле населення вакцинують 4 вакцинами, які є в області та дозволені до використання: CoronaVaс, AstraZeneca, Moderna, Pfizer.

Про це сьогодні під час брифінгу у Львівському пресклубі розповіла керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики Наталія Іванченко, пише Dailylviv  з посиланням на пресслужбу ЛОДА.

Наталія Іванченко підкреслила, що вакцинації підлягає все доросле населення старше 18 років. Вакцинують також і підлітків у віці від 12 років, проте з певними особливостями.

«Тих, хто має супутнє хронічне захворювання, тих, хто повернувся із-за кордону, за кордоном отримав першу дозу вакцини проти коронавірусу, тут отримає другу дозу. Також вакцинують тих підлітків, які планують виїжджати закордон на спортивні, танцювальні змагання, або на навчання в різноманітних закладах освіти в країнах, які потребують наявності сертифікату про вакцинацію. Або ж якщо відбувається об’єднання сімей, діти виїжджають закордон і їх також вакцинують проти ковіду»,- розповіла Наталія Іванченко.

У такому випадку алгоритм дій такий: сімейний лікар дає довідку, що дитина потребує вакцинації проти ковіду і вказує причину, далі з цією довідкою людина може провакцинуватись, як в закладі охорони здоров’я, де є постійно діючий пункт щеплень, або ж звернутись у будь-який центр масової вакцинації за власним бажанням.

Як інформують медики на сьогодні в Україні і на Львівщині вакцинують вагітних незалежно від терміну вагітності для яких ризик від захворювання на коронавірус є вищим, аніж ймовірний ризик після вакцинації. Зокрема, це вагітні, які працюють в закладах охорони здоров’я, ті, які контактують з великою кількістю людей у своїй роботі.

Для вакцинації дітей та вагітних використовують вакцину Pfizer, адже саме по ній є найбільша кількість клінічних спостережень.

Загалом доросле населення вакцинують 4 вакцинами, які є в області та дозволені до використання:

- CoronaVaс китайського походження. Тут роблять дві дози з інтервалом 28 днів, але в умовах підвищеного ризику зростання кількості хворих на ковід інтервал може бути скорочений до 14 днів;

- Pfizer – інтервал між двома дозами вакцини рекомендований 21 день;

- Moderna - інтервал між двома дозами вакцини рекомендований 28 днів;

- AstraZeneca – дві дози з оптимальним інтервалом 90 днів, але в умовах підвищеного ризику - 28 днів.

«На сьогодні, звернувшись у будь-який пункт щеплень, людина буде поінформована про те, якою саме вакциною вакцинують, коли необхідно прийти для одержання другої дози і які можливі реакції після вакцинації», - наголосила Наталія Іванченко.

Екстрена допомога до ковід-хворих їде у 4-5 разів частіше: три показники нової хвилі коронавірусної хвороби на Львівщині

Назвали школи на Львівщині, де щеплено 80-90% колективу (відео)

Походження і мета коронавірусу та його зв'язок з катастрофою літака МАУ в Тегерані, - нова версія

Коронавірусний локдаун в Україні запланували на листопад

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

 


Відео:

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу