169 мешканців Львова отримали бустерну дозу вакцини від коронавірусу

15:34 10 січня 2022 р.

Фото до новини

Мешканці Львівської міської територіальної громади мають змогу отримати бустерну дозу вакцини від Covid-19. У Львові є достатня кількість вакцин та 22 локації, де можна отримати щеплення.

Станом на сьогодні третю дозу вакцини вже отримали 169 львів’ян. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Зараз ситуація із поширення коронавірусу у Львові є досить спокійною. За останню добу було виявлено 90 підтверджених випадків зараження серед мешканців Львівської МТГ. Але потрібно розуміти, що в період різдвяних свят люди менше здавали тестів, тому впродовж робочих днів ми спостерігатимемо невеликий ріст в статистиці. Окрім того, на свята люди більше контактували між собою, тому це теж може провокувати збільшення кількості хворих.

Ми маємо дуже дієвий захист від коронавірусу і це – вакцинація. Станом на сьогодні однією дозою провакциновано 67% мешканців, двома дозами – 62%. У Львові продовжують діяти 10 тимчасових центрів масової вакцинації та 12 стаціонарних пунктів, які діють при наших медичних закладах», – розповів Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики ЛМР.

«Зараз світом шириться новий штам коронавірусу – Омікрон, і лише вакцинація може захистити від важкого перебігу хвороби. У нас є в наявності всі вакцини в достатній кількості, тому є можливість проводити вакцинацію населення бустерною дозою. Людям, які отримали дві дози вакцини більше ніж 6-9 місяців тому, варто пройти ревакцинацію. Отримувати бустерну дозу ми особливо закликаємо тих осіб, яким більше 60 років або які мають хронічні захворювання, онкологію, ослаблену імунну систему, адже саме ці категорії осіб переносять хворобу найважче. Ми вже провели вакцинацію бустерною дозою для 169 мешканців МТГ.

ВООЗ рекомендує для третього щеплення вакцини Moderna та Pfizer. Є розроблені різноманітні схеми-рекомендації, коли та чим ревакцинуватись. З цими схемами можна ознайомитись на сайті Міністерства охорони здоров’я України», – наголосила Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров’я Львова.

Нові COVID-сертифікати вакциновані бустерною дозою отримають наприкінці січня

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів