У Львові провели третій молитовний сніданок

14:04 10 вересня 2021 р.

В Українському Католицькому Університеті провели «Молитовний сніданок Львівщини», на якому керівництво області та міста спільно з представниками духовенства помолилися про захист і Божу охорону для Львівщини та всієї України.

Приєдналися до заходу голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та перший заступник Андрій Годик. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

«Молитовні сніданки - це гарна нагода для всіх нас поспілкуватися, навести контакти й домовитися про співпрацю. Але таке спілкування, яке освячене молитвою, якимось дивом виводить нашу комунікацію на якісно новий рівень. Людина починає думати не про власну вигоду, а про вигоду для інших. Молитва перетворює егоїзм на альтруїзм. Спільна молитва творить гарну атмосферу для майбутніх добрих починань та для служіння іншим», - зазначив Максим Козицький.

Завершили захід молитвою Андрея Шептицького, яку провели о. Богдан Прах та Владика Борис (Гудзяк).

Вперше такий сніданок у Львові провели у 2019 р. Цього року захід присвячений 30-річчю Незалежності України та солідарності з воїнами та медиками у їх жертовній боротьбі.

Довідково:

Історія виникнення цієї ініціативи бере свій початок в період президентства Франкліна Рузвельта під час Другої Світової війни. Перший Національний молитовний сніданок організував у  1953 році Президент США Дуайт Ейзенхауер. За останні 3 роки молитовні сніданки у Вашингтоні відвідали представники 206 країн світу.

9,5 млн грн пожертвували УКУ на благодійному вечорі

Нове містечко для 200 мешканців з обмеженою мобільністю в УКУ

При Українському католицькому університеті у Львові створять реабілітаційний центр

 

 

 

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу