Кому у Львові покажуть підвали фабрики повидла

11:42 5 вересня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні, 5 вересня, розпочалась реєстрація на Дні європейської спадщини у Львові.

Програма налічує близько 90 подій, які пройдуть 9-11 вересня. Участь у подіях безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Традиційно, у вересневі вихідні, Львівський туристичний офіс проводить Дні європейської спадщини. Основна мета – привернути увагу до спадщини та її ролі в житті суспільства.

Цьогорічні Дні спадщини у Львові пройдуть на тему «Втрачене. Збережене. Відновлене». Розповідати і знайомити з історією будуть львівські гіди, музейники, науковці, історики, мистецтвознавці, реставратори. Події відбудуться у найрізноманітніших форматах – від лекцій, екскурсій, майстер-класів до концертів і поетичних читань.

Учасники зможуть потрапити в унікальні місця, як наприклад, історичне приміщення Львівського радіо, відреставровані зали Львівської політехніки, закулісся театру Воскресіння та Першого театру чи старовинні підвали Фабрики повидла. Чимало подій пройде на відкритому міському просторі – давніми цвинтарями, парками й іншими природними об’єктами, історичними кварталами в центрі міста і за його межами. Значна увага в програмі приділена воєнній темі та збереженню спадщини.

Період реєстрації – з 5 вересня 10:00 до 8 вересня 14:00. Кількість місць обмежена.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким не байдужа історія їхнього міста. 

Історик з Австрії придбав Львівську фабрику повидла, щоб створити культурний центр

Перший обеліск президентському подружжю на заході України

На Львівщину приїхала актриса Патрісія Веласкес зі $100 тис

Сьогодні у Львові почали плести найбільшу маскувальну сітку в Україні (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини