Закарпатські митники заперечують, що пропустили в Угорщину автомобіль з $13 млн

20:06 5 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Угорській поліції нібито також нічого не відомо про випадок перевезення такої великої суми валюти як і те, що 13 млн доларів США пройшли декларування.

Про це повідомила Закарпатська митниця, пише Dailylviv.com.

"ЗМІ шириться фейк, в якому звинувачують Закарпатську митницю у безперешкодному пропуску через кордон значної суми валюти.

Закарпатська митниця офіційно повідомляє, що розповсюджена інформація, в якій звинувачують керівництво митниці «в організації незаконного вивезення з України до Угорщини 13 млн доларів, які виявили в автомобілі вже на боці Угорщини, а український кордон машина пройшла без перевірок, 29 вересня, у пункті пропуску «Тиса» - не відповідає дійсності.

Це офіційно підтвердили й угорські колеги сьогодні (05.10) під час міжнародної робочої зустрічі митної та прикордонної служб на КПП «Чоп – Захонь». Суміжна сторона зазначила, що «в період з 28 по 30 вересня 2023 року в пункті пропуску «Захонь» представниками поліції не виявлялись будь-які кошти, що переміщувалися з приховуванням від прикордонно-митного контролю, а також їм не відомо про декларування коштів у розмірі 13 млн доларів США».

З огляду на це, звертаємо увагу представників ЗМІ, що не варто поширювати неперевірену та недостовірну інформацію від сумнівних джерел, а звертатись до офіційних органів для спростування чи підтвердження будь-яких фактів".

Польські митники зупинили жінку з 670 золотими монетами, яку пропустили українські колеги

Митники у Смільниці вимагали $100-500 з автівки навіть від волонтерів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів