Укренерго повідомило про обшуки, які проводить Генпрокуратура

20:08 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

Ці обшуки в Укренерго відбуваються на підставі ухвали Печерського райсуду міста Києва.

Про це НЕК "Укренерго" повідомила у ФБ, пише Dailylviv.com.

"У головному офісі НЕК «Укренерго» 20 вересня відбуваються слідчі дії. Обшуки проводить Генеральна прокуратура на підставі ухвали Печерського районного суду від 30 серпня 2023 року, - йдеться у повідомленні. -  Укренерго сприяє проведенню слідчих дій та добровільно надає представникам Генеральної прокуратури всі документи, які визначені ухвалою. 

Зазначимо, що компанія надала б слідчим добровільно всі необхідні документи без проведення обшуку. Але такого звернення до компанії від правоохоронців не надходило.

З переліку документів, які цікавлять правоохоронців, деякі контракти були предметом перевірки Державної аудиторською служби. Нагадаємо, державний аудит Укренерго завершився в березні цього року. 

НЕК «Укренерго» оскаржує результати аудиту ДАСУ в суді, оскільки вважає їх упередженими та непрофесійними, а деякі прямо суперечать законодавству. 

Прикро, що енергетичні компанії, як і оборонні підприємства під час війни, вимушені боротися з упередженими висновками ДАСУ. Це не сприяє ефективній підготовці до опалювального сезону, як і підвищенню обороноздатності країни".

Офіс Генерального прокурора поки що ніяк не прокоментував цю інформацію. 

НКРЕКП докоряє Укренерго у повній бездіяльності

Укренерго готується до повторення торішніх ракетних і дронових атак на енергосистему

Графіки вимкнень електроенергії є, але розпорядження їх застосовувати немає

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів