У 60 ресторанах «Холдингу емоцій «!FEST» 2000 працівників отримували зарплату в конвертах

21:45 17 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Детективи БЕБ у Львові викрили схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять 60 ресторанів та торгових точок.

Про це інформує БЕБ, пише Dailylviv.com.

Співробітники Бюро економічної безпеки встановили, що близько 2000 співробітників закладів, що входять до холдингу, отримують заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, мінімальна зі сплатою всіх обов’язкових платежів, а інша – неофіційна.

Задля виплати останньої кожен співробітник під час приймання на роботу оформлював до картки для виплат заробітної плати дублікат, який передав до відділу кадрів.

Надалі, використовуючи цей дублікат, представник головного офісу холдингу зараховував другу частину заробітної плати кожному співробітнику, зазначаючи у призначенні платежу «власне поповнення рахунку».

Тіньова заробітна плата надходила на картки для виплат один два рази на місяць.

У такий спосіб компанія ухилялась від сплати військового збору, Єдиного соціального внеску, що має сплачувати підприємство та ПДФО. Попередньо збитки завдані державному бюджету складають понад 50 млн грн. 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 КК України, у вигляді умисного ухилення від сплати ПДФО, військового збору, єдиного соціального внеску в особливо великому розмірі.

Читайте також: У Брюховичах на ділянці, де росте ліс, загальмували будівництво багатоповерхівок рестораторів зі Львова

Окрім цього, за попередньою інформацією детективів, згадувані заклади, не використовували РРО під час розрахунків з клієнтами та отримували оплату від клієнтів готівкою. Надалі кошти передавали до головного офісу у Львові.

Під час обшуку у приміщенні головного офісу холдингу детективи виявили службову документацію, що свідчить про нелегальні господарські операції, готівку, чорнові записи, печатки тощо.

Наразі слідчі дії тривають. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

БЕБ не називає мережу ресторанів, але з новини, яку сьогодні розмістив Dailylviv.com, випливає, що йдеться про «Холдинг емоцій «!FEST»

Нагадаємо, наприкінці вересня в одному зі закладів -Майстерні шоколаду,яка входить до компанії "Холдинг емоцій «!FEST» отруїлися сім працівників.

Читайте також: Мережа ресторанів у Львові збудує біля колишньої президентської резиденції 6-поверхове житло

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів