Суд у Львові відмовився повернути залізничнику гроші

22:50 25 січня 2023 р.

Фото до новини

Затриманому на хабарі заступнику начальника дистанції колії «Львівської залізниці» Володимиру Процику не вдалося зняти арешт з вилучених під час обшуків грошей.

Про це повідомили Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Посадовець залізниці намагався довести, що ці гроші належать його дружині, а не йому, але Залізничний районний суд Львова відмовився їх повертати.

Володимира Процика затримали  за підозрою в отриманні хабара 12 квітня 2022 року. За версією слідства, він вимагав 24 тис. грн за безперешкодний відпуск  щебеневої суміші, яка перебуває на балансі залізниці. Залізничника затримали, коли він брав другу частину хабаря. У той ж день «Укрзалізниця» звільнила Володимира Процика, але згодом скасувала свій ж наказ і поновила його на посаді заступника начальника дистанції колії.

У межах досудового розслідування суд наклав арешт на 90700 грн, 10 злотих, 150 євро, 15239 доларів, вилучених у Володимира Процика. А 17 січня 2023 року колишній залізничник подав клопотання, попросивши зняти арешт з цих грошей. 

Процик заявив, що гроші належать його дружині, і більшість з них була у неї на депозиті ще до шлюбу. З його слів, після початку повномасштабної війни вони з дружиною вирішили зберігати частину грошей не вдома, а у його службовому кабінеті та в машині. А зараз нібито ці гроші потрібні дружині, щоб розрахуватись ними за операцію.

Згідно з декларацією про доходи Процика за 2019 рік, у його дружини було в банку лише 7 тис. дол. Натомість він також декларував позику від 2014 року – 352 тис. грн.

Прокурор у суді заперечив проти зняття арешту з грошей, заявивши про відсутність доказів, що вони належать дружині Процика. Залізничний районний суд на засіданні 17 січня підтримав позицію прокурора і відмовив Володимиру Процику у задоволенні клопотання.

Того ж дня Залізничний районний суд задовольнив клопотання прокуратури і відсторонив Володимира Процика від посади на два місяці.

На Львівській залізниці продавали нелегально відпрацьований щебінь

Посадовець Львівської залізниці вступив у змову з іноземною фірмою-підрядником

Посадовець Львівської залізниці вступив у змову з іноземною фірмою-підрядником

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини