Призначили начальника Галицької митниці Держмитслужби: на три місяці

23:43 29 березня 2021 р.

У наказі Держмитслужби «Про покладання обов’язків» на Колобродова А.В. відсутнє погодження Міністерства фінансів як підстава для винесення такого наказу.

Наказом Державної митної служби України № 303-о від 29.03.2021 року «Про покладання обов’язків» покладено виконання обов’язків начальника Галицької митниці Держмитслужби на Колобродова Андрія Володимировича з 30 березня до 29 червня 2021 року, який займає посаду заступника директора Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби. 

Про це повідомили у Телеграм-каналі Держмитслужба і у ФБ "Павло Верещагін", пише Dailylviv. 

Призначення за вакантними посадами державної служби здійснюється відповідно до вимог законодавства та Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України 209 від 22.04.2020 року «Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом». 

В урядовій постанові прямо вказано на необхідність утриматися на період дії Порядку та після відміни карантину від переведення державних службовців, призначених на державну службу шляхом укладення контрактів на підставі типового контракту, затвердженого цією постановою, на рівнозначні або нижчі посади. Конкретна посада, на яку призначений Колобродов А.В., зазначена в контракті, підписаному останнім. 

Призначення, покладання обов’язків за вакантними посадами начальників регіональних митниць здійснюється наказом Державної митної служби України за погодженням з Міністерством фінансів України. На підставі заяви особи про надання згоди. 

У наказі «Про покладання обов’язків» на Колобродова А.В. відсутнє погодження Міністерства фінансів як підстава для винесення такого наказу. 

Таким чином, в наявності порушення прямої норми постанови Кабінету міністрів Украхни та регламенту роботи Держмитслужби.

Як громадянин України назавжди позбувся у зеленому коридорі ПП «Рава-Руська - Хребенне» валюти на понад 4 млн грн

Названо працівників українського посольства в Польщі, які перевозили контрабанду до Євросоюзу (відео)

dailylviv.com

До теми

15:23 14 квітня 2021 р.

Запідозрили у недоброчесності: ввесь склад управління з протидії митним порушенням Галицької митниці вивели за штат

Галицька митниця Держмитслужби виводить поза штат увесь особовий склад управління забезпечення протидії митним правопорушенням з метою його подальшої перевірки на доброчесність та некорупційність.

Рубрика: Закон

19:12 12 квітня 2021 р.

НАЗК запідозрило 5 партій у можливих порушеннях подання звітності

А Олега Дідуру, начальника відділу державного контролю Держпродспоживслужби у Львівській області, НАЗК запрошує до Києва 14 квітня на 14.00 у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу