Як громадянин України назавжди позбувся у зеленому коридорі ПП «Рава-Руська - Хребенне» валюти на понад 4 млн грн

23:26 29 березня 2021 р.

Львівський апеляційний суд залишив рішення Галицького райсуду м. Львова, який застосував до громадянина стягнення у вигляді конфіскації вилученої валюти 148 900 доларів США у дохід держави та штрафу в розмірі 1700 грн.

Минулого року в пункті пропуску «Рава-Руська - Хребенне» під час митного контролю у громадянина України, який прямував з Республіки Польщі, працівники митниці виявили 160 тис. дол. США. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Проте валюту, яку перевозив, письмово не задекларував, а також не надав документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах) на суму, що перевищує 10 000 євро.

Про це повідомила Державна митна служба України, пише Dailylviv.

За цим фактом працівники Галицької митниці склали протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Кошти в еквіваленті 10 000 євро повернули, решту - 148 900  доларів США вилучили. Суд першої інстанції прийняв рішення про конфіскацію валюти та накладення штрафу. На це рішення громадянин подав апеляційну скаргу. Львівський апеляційний суд заслухав думку представників обох сторін, дослідив матеріали справи, оцінив подані докази в їхній сукупності та дійшов висновку залишити апеляційну скаргу без задоволення. Це рішення є остаточним та не підлягає оскарженню.

Призначили начальника Галицької митниці Держмитслужби: на три місяці

Пандемія коронавірусу по-різному зменшила пасажиро-транспортний потік на кордоні з ЄС

Лише 160 бляхарів-порушників випустили за кордон (відео)

dailylviv.com

До теми

15:23 14 квітня 2021 р.

Запідозрили у недоброчесності: ввесь склад управління з протидії митним порушенням Галицької митниці вивели за штат

Галицька митниця Держмитслужби виводить поза штат увесь особовий склад управління забезпечення протидії митним правопорушенням з метою його подальшої перевірки на доброчесність та некорупційність.

Рубрика: Закон

19:12 12 квітня 2021 р.

НАЗК запідозрило 5 партій у можливих порушеннях подання звітності

А Олега Дідуру, начальника відділу державного контролю Держпродспоживслужби у Львівській області, НАЗК запрошує до Києва 14 квітня на 14.00 у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу