Лише 160 бляхарів-порушників випустили за кордон (відео)

11:07 19 грудня 2020 р.

Фото до новини

Понад 160 осіб, які їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією, заплатили штраф за порушення ПДР і після цього їх випустили за кордон України.


По це DailyLviv повідомили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, місяць тому в системі автофіксації порушень ПДР прикордонники почали допомагати виявляти порушників на кордоні.

Саме з 19 листопада цього року іноземні громадяни, які заїхали на своїх авто в Україну, і громадяни України, котрі їздять на машинах з номерами іноземної реєстрації, вже відповідають за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху.

Упродовж місяця охоронцям кордону від співробітників МВС надійшло майже 1 тисяча протоколів щодо виявлених правопорушників.  Наразі близько 340 правопорушникам співробітники Держприкордонслужби вручили копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі.  

Із них майже 160 осіб сплатили свої штрафи, а відповідно їх пропущено через кордон. Додамо, що у разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну іноземцям виноситься рішення про заборону в’їзду в нашу країну.

Порушників, яким наразі доведені постанови, найбільше серед громадян Молдови, Білорусі, РФ, Польщі, а також Румунії.

Держприкордонслужба нагадує,  що цей проєкт реалізує МВС разом із Держприкордонслужбою. Інформаційна взаємодія дозволяє встановлювати порушників, які заїхали в Україну на транспортних засобах іноземної реєстрації, та в подальшому притягувати їх до відповідальності. При в'їзді в Україну таких авто прикордонники вносять в базу даних номер машини, прізвище і ім’я водія та його паспортні дані. Якщо на цій машині перевищать швидкість, між Державною прикордонною службою і Національною поліцією відбувається автоматичний обмін інформацією. Співробітники поліції отримують необхідні дані для складання постанови про порушення правил Дорожнього руху. Далі, після її винесення, постанова знову потрапляє в цю базу даних, яка автоматично спрацьовує на порушника під час перетину ним кордону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів