На кордоні з Польщею вилучили нагрудний службовий знак міського голови міста Лубни

12:04 11 листопада 2020 р.

Фото до новини

Під час митного огляду у транспортному засобі митники виявили шість нагрудних знаків Російської імперії, пам’ятну медаль Угорської республіки та нагрудний службовий знак міського голови м. Лубни 1870 року.

Пресслужба Галицької митниці повідомила DailyLviv про незаконне вивезення з України культурних цінностей припинили на українсько-польському кордоні. 

У пункті пропуску «Шегині – Медика» для проходження митного контролю мешканець Львівщини обрав «зелений коридор». Так заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження. 

Однак під час митного огляду у транспортному засобі митники виявили шість нагрудних знаків Російської імперії, пам’ятну медаль Угорської республіки та нагрудний службовий знак міського голови м. Лубни 1870 року. 

Відповідно до частини 5 статті 374 Митного кодексу України, культурні цінності, виготовлені 50 і більше років тому, незалежно від їх вартості та способу переміщення через митний кордон України, підлягають письмовому декларуванню. Предмети вилучили та скерували на експертизу для з’ясування їх культурної та історичної цінності. 

За висновками експертів, встановлено, що серед вилученого нагрудний службовий знак міського голови м. Лубни 1870 року становить історичну та культурну цінність і його вартість 10 000 грн.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил. Нагрудний знак вилучено. 

У Львові знайшли цінну холодну зброю у поштових переказах

Нелегала біля кордону з Польщею виловили дроном (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів