У Львові знайшли цінну холодну зброю у поштових переказах

14:40 30 жовтня 2020 р.

Фото до новини

Працівники Галицької митниці скерували на експертизу близько 20 одиниць зброї для визначення їх культурної та історичної цінності.

Про це пресслужба Галицької митниці поінформувала DailyLviv.

Усі предмети були виявлені у поштових відправленнях під час митного контролю. Пересилання через митний кордон України в міжнародних експресвідправленнях та міжнародних поштових відправленнях таких товарів заборонено законодавством України та актами Всесвітнього поштового союзу.

Згідно зі ст. 473 МКУ за таке порушення передбачено конфіскацію цих товарів. Серед предметів, скерованих на експертне дослідження: шаблі, шпаги, мечі, ножі. Зокрема меч–катана, французька піхотна офіцерська шпага зразка 1882 року, церемоніальна шпага, ножі часів першої та другої світових воєн.

Матеріали стосовно предметів, які будуть визнані такими, що мають культурну чи історичну цінність скерують до Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей для передачі відповідним установам культури. Інші предмети, які не буде визнано культурною чи історичною цінністю, як холодна зброя, буде передано Нацполіції.

Вантажили в авто: причетні до ремонту вулиці Пекарської намагалися вкрасти бруківку

Масштабні незаконні вирубки: на Львівщині з вертольоту моніторять ліси (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів