У Львові вшанували Євгена Коновальця унікальною виставкою

10:30 8 червня 2016 р.


Фото: leopolis.news

У Державному архіві у Львівській області підготували он-лайновий варіант виставки під назвою «Творець української нації. До 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця».

Про це повідомила директор Державного архіву у Львівській області Ірина Мартенс. За її словами, виставка містить фото-та архівні матеріали, пов'язані із життям та діяльністю голови проводу Української Військової Організації (УВО) та Організації Українських Націоналістів (ОУН).

Розмістили матеріали та світлини на офіційному веб-сайті архіву та на офіційній сторінці «Державний архів Львівської області» та на офіційній сторінці групи «Державний архів Львівської області» у мережі «Facebook». Користувачі соцмереж зокрема можуть ознайомитися зі світлинами «Нарада старшин Українських Січових Стрільців в Києві» (весна 1918 року), «Командант Січових Стрільців Коновалець на фронті» (1918), «Учасники Першого Конгресу Українських Націоналістів», «Перший Провід Українських Націоналістів», а також зі статтями «Нова велика жертва за Мазепинську ідею» в часописі «Українське Юнацтво» та «До історії визвольної боротьби українського народу 1917-1921» в часописі «Зборівські Вісті».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

11:22 24 березня 2021 р.

У Польщі поставлять пам'ятник українському священнику-рятівнику Омеляну Ковчу

Пам'ятник видатному українському гуманісту, блаженному священномученику отцю Омеляну Ковчу, відомому як “парох концтабору Майданек”, встановлять у четвер 25 березня на Дорозі мучеників Майданека у Любліні, Польща.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу