Путін планує великий весняний наступ. На Харків може піти від 20 000 до 40 000 осіб - Bild

17:33 29 квітня 2024 р.

Фото до новини

Початку нового великого російського наступу очікують наприкінці травня.

Про це інформує Bild, пише DailyLviv.com.

Два високопосадовці української розвідки повідомили газеті Financial Times, що вони очікують початку нового великого російського наступу наприкінці травня. Напередодні такої операції, за словами співрозмовників видання, Росія завдає ракетних ударів по Харкову та іншим стратегічно важливим містам.

Джерело в українській армії розповіло BILD, що побоюється нападу на Харків за участю від 20 000 до 40 000 осіб.

«Тоді нам доведеться вирішити, чи хочемо ми захищати північ, чи схід. І те, й інше робити неможливо», - сказав він.

Крім того, один із українських військових на умовах анонімності повідомив BILD, що також вважає найбільш вірогідним сценарієм російського наступу атаку на Харків.

Читайте також: Путін вчинить як Гітлер. Візьме промисловість та людей в Україні й мобілізує їх для війни в Європі — польський міністр

Втім, американський Інститут вивчення війни у недавньому аналізі зазначав, що «добре оснащені українські сили, ймовірно, зможуть запобігти наступу Росії».

«За два роки росіяни зрозуміли, як ефективно використовувати свої сили для наступальних операцій. Зараз на фронт часто скидають безліч бомб. Не як раніше — лише у кілька незначних ангарів, а в кожну будівлю, яку ми тримаємо», — прокоментував ситуацію для BILD український офіцер.

За його словами, ЗСУ «не можуть нічого зробити» без боєприпасів та ракет для систем ППО. При цьому зараз українські військові зводять кілометри протитанкових загороджень — не лише на півдні країни, а й за кордоном із Білгородською, Курською та Брянською областями.

Читайте також: РФ робитиме все, щоб не допустити постачання американської зброї в Україну

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів