Голоси і душі дітей: у Львові по-особливому вшанували дітей, які загинули у війні

13:01 4 червня 2023 р.

Фото до новини

У парку «На Валах» у Львові на дерево почепили дзвіночки, що символізують голоси дітей, які загинули внаслідок воєнних дій Росії проти України.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

До акції долучився начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, директори структурних підрозділів адміністрації, а також запрошені консули держав Європейського Союзу.

На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять дітей, яких вбила держава-терористка.

«9 років гинуть наші діти через дії окупантів. Лише від 24 лютого 2022 року вони вбили близько 500 українських дітей. Майже така ж кількість зникла  безвісти, 20 тисяч дітей росіяни примусово депортували з території нашої держави. Вони знищили їхні мрії, надії на світле майбутнє та безтурботне дитинство. Ці дзвіночки – це голоси маленьких янголів, які більше не засміються, не мріятимуть, не потішать батьків, не прославлять Україну. Це голос до нашої свідомості, щоб не забувати, що ми втрачаємо, і довели боротьбу до переможного кінця. Щоб українські діти більше ніколи не почули звуків вибухів та автоматних черг, не бачили як гинуть дорогі їм люди. Всі винні понесуть відповідальність, а наші діти матимуть щасливе майбутнє», – сказав Максим Козицький.

Під час акції усі присутні почепили дзвіночки на дуб. Кожен з них символізує душі дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії. Дійство проводили під музичний супровід 10-річної Соломії Яковенко, яка виконала сольну партію на скрипці.

Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт Путіна та уповноваженої РФ з прав дитини

Статус дітей, які постраждали внаслідок війни, нічим не наповнений, - координаторка БФ (відео)

Єврокомісія та Польща спільно шукатимуть викрадених росією українських дітей

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів