Держархів Львівщини оголосив збір документів і свідчень про російсько-українську війну

18:52 9 червня 2022 р.

Фото до новини

У Державному архіві Львівської області з нагоди Міжнародного дня архівних установ Державний архів Львівської області презентував виставку присвячену документуванню воєнних подій повномасштабної війни російської федерації в Україні.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Працівники головного архіву Львівщини повідомили, що здійснюють документування фактів повномашстабної російсько-української війни від початку вторгнення військ рф. Згодом ініціативу львівських архівістів підтримала Державна архівна служба, видавши офіційний наказ про документування війни.

У відкритті виставки взяв участь заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін.

"У цей непростий час нам потрібно докладно зберегти пам'ять про події війни для наступних поколінь. Уся країна прокинулася 24-го лютого від звуків вибухів і від тоді багато мирних жителів стали жертвами ворожих ракет у власних домівках. Тому закликаю усіх долучатися до поповнення держархівів документами, які згодом можуть стати свідченнями очевидців, які пережили жах війни та зберегли це у своїх спогадах та документах", - сказав Олександр Кулепін.

В обласному держархіві додали, що матеріали будуть зберігатися постійно у фонді архіву для майбутніх поколінь.

Небайдужих громадян просять надсилати спогади та матеріали на адресу: вул. Підвальна, 13, м. Львів, 79008 та електронну пошту Державного архіву Львівської області: archive_lviv@arch.gov.ua

Пишіть у Гаагу про військові злочини російських окупантів проти цивільного населення: будь-якою мовою

Президент затвердив делегацію юристів, яка поїде в Гаагу на суд Путіна

Прокурор у Гаазі кваліфікує дії Росії як воєнні злочини і злочини проти людства

Російських окупантів очікує Харківський трибунал, - міністр оборони

Встановили особи 9 російських катів, що влаштували підвал смерті на Чернігівщині

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів