Зміна у дорожньому русі на вулиці Княгині Ольги у Львові: з понеділка і на два тижні

14:20 20 листопада 2021 р.

Фото до новини

Рух транспорту в обидва боки буде можливий лише крайніми правими смугами. Досі проїзд був дозволений навпаки - лише лівими смугами.

Франківська районна адміністрація міста Львова просить водіїв звернути увагу, що з понеділка на ділянці ремонту шляхопроводу на вул. Кн. Ольги тимчасово діятиме нова організація дорожнього руху. Зокрема, рух транспорту в обидва боки буде можливий лише крайніми правими смугами. Досі проїзд був дозволений навпаки, лише лівими смугами. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як повідомив керівник Франківської РА Ігор Савка, ремонт шляхопроводу на вул. Княгині Ольги перебуває на завершальному етапі. Роботи планують закінчити орієнтовно за два тижні. Тут вже виконано ввесь комплекс демонтажних та підготовчих робіт, облаштування тротуарного покриття з попереднім бетонуванням основи, перильного огородження, влаштування колесовідбійників та системи водовідведення.

Впродовж наступних двох тижнів на крайніх лівих смугах заплановано здійснити ремонт деформаційних швів, зокрема зняття старого дорожнього полотна, влаштування гідроізоляції, бетонування та покриття верхнім шаром асфальту.

Вулицю Пилипа Орлика відремонтують до 21 грудня, - ЛКП Львівавтодор

Корки на вулиці Левицького у Львові: ремонт

Не ремонтували 40 років: розпочато капітальний ремонт вул. Запольської

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів