Не ремонтували 40 років: розпочато капітальний ремонт вул. Запольської

14:33 10 серпня 2021 р.

Фото до новини

У Личаківському районі Львова розпочали капітальний ремонт вул. Запольської. Зокрема, тут відновлять покриття проїзної частини та тротуарів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Цю дорогу не ремонтували щонайменше 40 років. На сьогодні покриття тут практично нема. Також відносно недавно тут прокладали каналізаційний колектор», - розповів голова Личаківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Вартість робіт, які виконує ТОВ «Трансбудторг», складає 3 млн грн.

За інформацією Личаківської районної адміністрації, загальна протяжність вулиці, яку ремонтують, складає 328,46 м, загальна площа покриття – 2134 м.кв.

Як додав Орест Тимчишин, на сьогодні у Личаківському районі ремонтують вул. Юнацьку, вул. Бринського, вул. Розкіш.

«Триває капітальний ремонт вул. Лісної на ділянці від віл. Піскової до вул. Лисенка. Тротуари тут вже відремонтовано, зараз йде мощення бруківки. Плануємо до Дня Незалежності проїзд тут відкрити, за винятком ділянки на повороті. Також на завершенні – капітальний ремонт підпірної стінки на вул. Березовій», - зазначив Орест Тимчишин.

Також ремонтують дороги у населених пунктах, які належать до Львівської міської територіальної громади.

«Вчора відбувся тендер на ремонт вулиці, яке веде до залізничного вокалу у с. Підбірці. А минулого тижня проводили поточний ремонт широкими картами  центральної дороги у Лисиничах», - уточнив Орест Тимчишин.

На капітальний ремонт доріг у Личаківському районі на цей рік передбачено близько 35 млн грн.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів